Unikátne možnosti pre tipérov priamo v puboch

0

Keď sedia kamaráti spolu pri pive, vždy sa chcú aj zabaviť. Hrajú šípky, biliard, či bowling alebo karty. Teraz pred majstrovstvami sme sa poobzerali po podnikoch, ako sa zabaviť ešte lepšie. V puboch či podnikoch sme objavili aj možnosti nielen hrať sa, ale spojiť zábavu so športomvíťazstvami. Ide o stávkové terminály Sportbox. Sú samoobslužné, sú moderné a jednoducho sa na nich tipuje. Po celom Slovensku ich je viac ako 1300 a sú veľmi obľúbené. Prevádzkari pubov či iných podnikov si pochvaľujú, pretože stávkový terminál Sportbox nezaťažuje obsluhu, ale zabáva hostí.

Čo sa dá tipovať na stávkovom termináli Sportbox?

Sportboxy prevádzkuje DOXXbet a tieto stávkové terminály ponúkajú viac ako 200 000 udalostí týždenne vo viac ako 50-tich športoch. Čo je ale najhlavnejšie pre správnu zábavu, tak je tipovanie LIVE. Preto si môžeme hokej, futbal, basketbal ako aj iné a virtuálne športy užívať úplne naplno v tej správnej chvíli. Skvelá vychytávka je, že Sportbox umožňuje spájať predzápasové a LIVE stávky na jeden tiket.

Unikátne kombinácie

Na stávkových termináloch Sportbox od DOXXbetu sme objavili aj skvelý nástroj Betbuilder. Ten umožňuje kombinovať stávky v jednom zápase tak, že si tipér staví napr. na rohy, na karty, na víťazstvo a vytvorí si tak super zaujímavý kurz. Takto vytvorený kurz znásobuje potenciálnu výhru.

Stávkovanie ako skutočná zábava

Už pár centov prinieslo tipérom na Sportboxoch niekoľkociferné výhry. Stávkové terminály Sportbox od DOXXbetu majú rýchle schvaľovanie stávok a jednoduché vyplácanie výhier. To osadenstvo v puboch vždy ocení, pretože zábava tak môže počas zápasov gradovať.

Športové udalosti po ruke

Sportbox nesklame ani počas športových udalostí. Na Majstrovstvá sveta v hokeji, ale aj na futbalové EURO môžu nadšenci športu tipovať rýchlo a pohodlne cez stávkový terminál vo svojom obľúbenom podniku. Takmer na každú športovú udalosť sú k dispozícii zaujímavé bonusy, voľné stávky, či dokonca súťaže o balíky peňazí alebo vecné ceny. Naviac, tipéri môžu získať finančné či hodnotné ceny v súťažiach. Preto hľadaj vo svojom obľúbenom pube stávkový terminál Sportbox.

- Reklama -