pondelok, 26 júla, 2021
18.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Monitor Prezident Zeman naložil svojim protivníkom: Armádu na hranice, islamských migrantov poslať domov!

Prezident Zeman naložil svojim protivníkom: Armádu na hranice, islamských migrantov poslať domov!

Zvyšovaniu počtu utečencov sa dá podľa Zemana zabrániť dôslednou kontrolou hraníc za pomoci armády a polície a okamžitým vrátením utečencov do miest, odkiaľ prišli. Podľa českého prezidenta je potrebné vyňať zo zákona organizácie, ktoré navrhujú zavedenie islamského práva šaría v Českej republike, a neprijímať ilegálnych imigrantov z islamských krajín.  

Otázka od Slovenky

Milošovi Zemanovi napísala odkaz aj čitateľka zo Slovenska, ktorá žije v Česku. Vyjadrila svoju ľútosť nad tým, že v prezidentských voľbách nemohla aj napriek svojmu pobytu v Českej republike voliť Miloša Zemana, pretože mu fandí a sympatizuje s ním. Položila mu otázku, ako to bude v Českej republike so zavedením eura, a na margo utečencov tvrdí, že k prezidentovi Zemanovi sa rada pridá, vezme do rúk pušku a pôjde českú krajinu na hranice brániť.

Českí daňoví poplatníci by nemali platiť grécke dlhy

„Zdieľam názor, že Česká republika by mala zaviesť euro, a súčasne zdieľam názor, že by euro malo byť zavedené v našej krajine až potom, keď Grécko vystúpi z eurozóny, pretože českí daňoví poplatníci by nemali platiť grécke dlhy. Tento názor som vyjadril opakovane,“ pripomína prezident v jednej reakcii na otázky, ktoré mu prostredníctvom servera ParlamentniListy.cz položili čitatelia.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,348 Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,384 Infikovaných 430 Last updated: 26. júla 2021 - 06:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -