nedeľa, 4 decembra, 2022
5.1 C
Bratislava
ÚvodArénaZábojník: Nechcem žiť v takejto krajine...

Zábojník: Nechcem žiť v takejto krajine…

“Už nikoho nezaujíma, že tu niekto zarábal nekresťanské peniaze na povinnom testovaní občanov tejto krajiny, ale naďalej sa vydávajú striktné obmedzenia pre ľudí, ktoré človeka traumatizujú, obmedzujú na právach a vyvolávajú v ňom strach, stres a choroby. Takto to už ďalej ísť nemôže,” zamyslel sa na sociálnej sieti bezpečnostný analytik Juraj Zábojník.

“Nechcem žiť v takejto zničenej krajine, v ktorej politici ľuďom klamú, hádžu špinu jeden na druhého a rétoriku v parlamente zmenili na úroveň krčmových debát tej najposlednejšej cenovej skupiny,” začal svoju úvahu Juraj Zábojník.

Pokračuje, že nechce žiť v krajine, kde stovky tisíc dôchodcov, našich rodičov a starých rodičov žijú v neskutočnej chudobe, nemajú ani na základné potraviny a kde tisíce matiek samoživiteliek nemajú za čo kúpiť svojim deťom ani základné pomôcky do školy a nie že im ešte prispieť na školské výlety…

“Nechcem žiť v takejto krajine, ktorá bola potravinovo sebestačná a za 30 rokov sa zmenila na jednu chudobnú púšť, pretože sme zničili roľnícke družstvá, majetky a ešte aj život ľuďom a ich rodinám, ktorí v nich pracovali. Čiže nielen bezpečnosť potravín, ale aj existenciu človeka v jeho zamestnaní. Všetko sme zničili. To sa hocikomu naozaj nepodarí, len naozaj asi bláznom,” pokračuje Zábojník.

Upozorňuje aj na to, že grobiani beztrestne odlesnili hory, drancovali a vyviezli milióny ton dreva do zahraničia a ako následok toho sú dnes povodne po dažďoch, zničené obydlia občanov, pretože voda si prirodzene hľadá cestu dole do dolín.

“Za posledné obdobie nám umrelo zbytočne mnoho ľudí a to len preto, že tu nie je vypracovaný základný systém reakcie štátu v krízových situáciách v prepojení na zdravotníctvo, ktorý by ľuďom pomáhal v mimoriadnych situáciách. Ako by aj mohol byť, keď je Slovensko rozkradnuté a riadili mnohé inštitúcie neschopní blbci, čo sa týmto všetkým, ako to vyzerá aj potvrdilo. Diletanti sa vyjadrovali k opatreniam, ktoré mali pomôcť ľuďom, rozhodovali o nich a menili názory, pretože v tom nemali od samého začiatku jasno a nemajú v tom jasno ani doteraz. Zadĺžili nás na niekoľko rokov a splácať to všetko budú ešte naše vnúčence. Z ľudí urobili vazalov, obmedzili im práva a neustále sa v tomto trende pokračuje. Už nikoho nezaujíma, že tu niekto zarábal nekresťanské peniaze na povinnom testovaní občanov tejto krajiny, ale naďalej sa vydávajú striktné obmedzenia pre ľudí, ktoré človeka traumatizujú, obmedzujú na právach a vyvolávajú v ňom strach, stres a choroby. Takto to už ďalej ísť nemôže a ani nesmie, lebo to skončí zle. Uvedomiť si to musí v prvom rade každý z nás, ak chce kľudne a pokojne žiť v tomto štáte, na čo má jednoznačne právo,” uzatvára Zábojník.

728*90
- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -