sobota, 31 júla, 2021
24 C
Bratislava
ÚvodArénaFico chce odvolávať Mikulca: Toto sú postupy typické pre organizovaný zločin

Fico chce odvolávať Mikulca: Toto sú postupy typické pre organizovaný zločin

Predseda strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico bude navrhovať schôdzu Národnej rady SR na odvolanie ministra vnútra Romana Mikulca (OĽaNO). Povedal to v reakcii na dnešné zadržanie šéfa Úradu inšpekčnej služby Adriána Szabóa Národnou kriminálnou agentúrou. „Asi nám nezostáva nič iné, iba otvoriť tému odvolávania ministra vnútra v národnej rade a opätovne celej slovenskej verejnosti vysvetľovať, čo sa to, preboha, deje v tomto štáte,“ skonštatoval Fico.

Podľa predsedu opozičnej strany je zadržanie Adriána Szabóa snahou o umlčanie a zastrašovanie inšpekcie rezortu vnútra. Ako vysvetlil, inšpekcia ministerstva vnútra je tá, ktorá vyšetruje „manipuláciu“ s trestnými konaniami.

“Pýtam sa, kto bude ďalší? Generálny prokurátor Žilinka, šéf NBÚ Konečný alebo nový šéf SIS Aláč, ktorý poskytol šokujúcu správu o organizovanej skupine na NAKE a Špeciálnej prokuratúre manipulujúcej výpovede udavačov?,” vyhlásil Fico s tým, že toto sú postupy typické pre organizovaný zločin, ktorý keď má problémy, snaží sa likvidovať svedkov.

„To, čo dnes predviedli, že zatvorili ďalšieho človeka, ktorý chce hovoriť pravdu o obludnom zneužívaní trestného práva, to už pretiekol akýkoľvek pohár trpezlivosti. Musíme v krátkom čase urobiť mimoriadne vážne kroky,“ uzavrel Fico.

728*90

1 komentár

  1. No čo už. Zdá sa že aj sám Fi_co je iba človek a tento krát sa zmýlil. Bude to nie zločinecká skupina, ale liberálno-fašistická skupina ktorá si uzurpoval moc v štáte. Vidíte to sami ako systematicky likvidujú opozíciu. Hitler ak by žil, tak by im iba nemo závidel, akou ľahkosťou sa im to darí. Tak, že tak!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,647 +66 Dnes Úmrtí 12,540 +4 Dnes Uzdravení 379,535 Infikovaných 572 Last updated: 31. júla 2021 - 10:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -