Matovič a odborníci: zatiaľ bez záveru

2
Na Úrade vlády SR v Bratislave sa uskutočnil pracovný okrúhly stôl o ďalších krokoch a opatreniach, ktoré pomôžu zlepšiť epidemiologickú situáciu na Slovensku. Pozvanie prijali vedci a odborníci - epidemiológovia, infektológovia a analytici. Na snímke sprava premiér SR Igor Matovič (OĽaNo), lekár a odborník na tropickú medicínu, infektológiu Vladimír Krčméry a slovenský biochemik a vedec Pavol Čekan 23. februára 2021 v Bratislave. (Foto: TASR)

Rokovanie premiéra Igora Matoviča s odborníkmi sa skončilo v utorok podvečer bez konkrétneho záveru. Pokračujú zajtra popoludní.

“Diskusia bola dlhá, veľmi plodná a bude prebiehať ešte zajtra,” vyhlásil po rokovaní s tým, že žiadne stanovisko nemá, biochemik Pavol Čekan. “Zajtra nejaké stanovisko určite budete mať,” uviedol s tým, že je dohoda všetkých zúčastnených že dnes nebudú nič komentovať.

“Je to možné, že už to tu máme,” vyhlásil o juhoafrickom variante koronavírusu virológ Boris Klempa. Ťažko to však ešte potvrdiť, lebo je ešte málo vzoriek.

vo videu P. Čekan: Diskusia bola plodná, bude pokračovať v stredu popoludní

- Reklama -

2 KOMENTÁRE

  1. Je až komické ako NESCHOPNÍ Matovič rokuje s NESCHOPNIMI odborníkmi,,je načase vymeniť nelen Matoviča a jeho vládu , ale aj tich doterajších odborníkov!!

Comments are closed.