- Reklama -
Úvod Aréna Taraba: Vláda ide vydierať národ

Taraba: Vláda ide vydierať národ

3
poslanec NR SR Tomáš Taraba /nezaradený/ Foto: TASR

Vláda chce donútiť ľudí, aby sa očkovali – vrátane detí – cez udržiavanie núdzového stavu. Tvrdí to na sociálnej sieti poslanec NR SR Tomáš Taraba (nezaradený).

“Pokiaľ sa nezaočkuje 80% populácie, vláda chce udržiavať na Slovensku núdzový stav. Toto sa uvádza v dokumente, ktorý predložila vláda na zajtrajšiu schôdzu parlamentu, o k hlasovaniu o núdzovom stave. Takže oni idú vydierať celý národ: ak sa nezaočkujete vrátane Vaších detí, tak my budeme porušovať Vaše ľudské práva, slobody a budeme zákazky bez verejnej súťaže. Toto nám odkázala vláda, my jej môžeme len odkázať referendum2021.” – vyhlásil Taraba.

3 KOMENTÁRE

  1. Môj brat sa narodil na začiatku druhej svetovej vojny, vtedy sa neočkovalo a chudák pretrpel všetky detské choroby, okrem detskej obrny. Ja som povojnové decko, všetkými očkovaniami som povinne prešiel, a dovoľujem si tvrdiť, že s pozitívnym výsledkom. Ergo, očkovať sa dám hneď ako sa dostanem na rad. Otázku, či má byť očkovanie povinné alebo dobrovoľné, nech si každý zodpovie po dohode so zdravotnou poisťovňou. Koľko nákladov mu bude hradiť v prípade onemocnenia na Covid bez očkovania a s očkovaním. Nech sa zdravotná poisťovňa finančne zainteresuje do sledovania rozhodovacích procesov o očkovaní. Bolo by neférové voči ostatným občanom, keby sme mali hradiť náklady na liečbu nezodpovedným spoluobčanom. Už dosť doplácame na tých, čo nedodržiavajú základné pravidlá správnej životosprávy, a teraz nám pribudnú tí, čo si myslia, že Covidu odolajú vlastnou tvrdohlavosťou.

  2. Túto zradcovskú židoboľševickú vládu treba čím skôr zastaviť to čo robia je na príkaz strojcov NWO sú to zločinci , uvedomujú si to vôbec? Testami a očkovaním zlikvidujú Slovensko!!!
    Proces testovania a očkovania je nezvratný a navždy otrávi celú generáciu Slovákov, cieľ je zničiť Slovanou.
    Ovce nedajte sa očkovať, je to podvod, celí váš život budete trpieť chorobami, vy a vaše deti vaše vnúčatá vás prekľajú !
    STOP TESTOVANIu!!! STOP OČKOVANIU!!! Zločincov treba pobiť!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu