piatok, 26 februára, 2021
6.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Poslanci OĽANO po stretnutí s premiérom do karantény zatiaľ nejdú

Poslanci OĽANO po stretnutí s premiérom do karantény zatiaľ nejdú

Poslanci Národnej rady (NR) SR z klubu OĽANO, ktorí boli s premiérom Igorom Matovičom (OĽANO) v stredu na spoločnej tlačovej konferencii, zatiaľ do domácej karantény nepôjdu. Predseda klubu Michal Šipoš uviedol, že zatiaľ nemajú vedomosť, že by sa stretli s človekom nakazeným novým koronavírusom. Ak by sa ochorenie COVID-19 u premiéra potvrdil, situáciu budú podľa jeho slov riešiť.

“Vzhľadom na to, že poslanci nemajú vedomosť o tom, že by boli v kontakte s pozitívnou osobou a ani nejavia žiadne príznaky choroby, v súlade s hygienickými odporúčaniami sa na nich karanténa nevzťahuje,” uviedol Šipoš.

Premiér nastúpil do domácej karantény v stredu. V nedeľu (1. 11.) mal byť v kontakte s človekom nakazeným novým koronavírusom. Na test pôjde v piatok (6. 11.). O karanténe informoval Matovič na sociálnej sieti. Poznamenal, že boj s novým koronavírusom bude na Slovensku ešte ťažký, odkázal však, že to zvládneme.

Matovič bol v stredu na vláde, tiež v parlamente a stretol sa aj s prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 300,775 Úmrtí 6,859 Uzdravení 255,300 Infikovaných 38,616 Last updated: 26. februára 2021 - 10:54 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky