utorok, 19 januára, 2021
1.6 C
Bratislava
Úvod Aréna NAKA od rána zasahuje na viacerých miestach

NAKA od rána zasahuje na viacerých miestach

Národná kriminálna agentúra (NAKA) od rána zasahuje na viacerých miestach Slovenska. Má ísť o rozsiahlu akciu súvisiacu s výstavbou cestnej infraštruktúry. Informoval o tom portál noviny.sk.

Policajti majú podľa portálu v rámci akcie s krycím názvom Oko vykonávať domové prehliadky, ale aj prehliadky firiem a nebytových priestorov. Spravodajský portál ďalej informoval, že NAKA má zasahovať aj vo firme Bonul, patriacej rodine Bödörovcov.

Minister dopravy a výstavby Andrej Doležal (nominant Sme rodina) nemá k zásahu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vo firme Bonul v súvislosti s Národnou diaľničnou spoločnosťou (NDS )žiadne informácie. Uviedol to pred rokovaním vlády.

Minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal (nominant Sme Rodina) Foto: TASR

„Nechcem sa k tomu ani vyjadrovať, nie je to ani moja úloha a nechcem v žiadnom prípade špekulovať ani komentovať,” poznamenal minister s tým, že to je na orgánoch činných v trestnom konaní.

„Chcem povedať, že NDS bude maximálne súčinná,” uzavrel minister s tým, že nechce narušovať priebeh vyšetrovania. „Ja verím polícii, verím vyšetrovateľom, budeme voči nim maximálne súčinní,” dodal.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 226,294 +1,909 Dnes Úmrtí 3,637 +111 Dnes Uzdravení 173,761 Infikovaných 48,896 Last updated: 19. januára 2021 - 11:08 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky