štvrtok, 28 januára, 2021
-2.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Bartoš: Piráti nie sú rýchlokvasky!

Bartoš: Piráti nie sú rýchlokvasky!

Piráti chcú v Poslaneckej snemovni presadzovať transparentnú politiku. Otvorenosť je hlavným bodom, ktorý chcú Piráti ďalej rozvíjať. V stratégii, ktorú zverejnili už pred voľbami, navyše stanovili 20 bodov, ktoré budú Piráti presadzovať.

„My už budeme zasadať zajtra cez deň, nami zvolení reprezentanti utvoria rokovací tím, budeme ľudí informovať o tom, kto je v tom rokovacom tíme, a budeme ich informovať aj o tom, ako rokovania prebiehajú. Ja si myslím, že nás ľudia takto zvolili, takže to zjavne chcú,“ zdôraznil Bartoš.

Piráti sú podľa Bartoša kompaktným tímom, nie sú tam žiadne „rýchlokvasky“, ale len ľudia, ktorí pracovali na otvorenosti v obciach a v krajoch a budú v tom pokračovať aj v Poslaneckej snemovni. „My sme pripravení na to byť v opozícii, ako to ukazujeme aj v Prahe,“ doplnil.

Za vôbec najpodstatnejšie považujú Piráti zjednodušenie legislatívneho procesu a otvorenie tohto procesu českej verejnosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 241,392 Úmrtí 4,361 Uzdravení 202,148 Infikovaných 34,883 Last updated: 28. januára 2021 - 03:08 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky