piatok, 26 februára, 2021
5.6 C
Bratislava
Úvod Aréna Počiatek: O platení výpalného nič neviem, je to nezmysel

Počiatek: O platení výpalného nič neviem, je to nezmysel

„V podstate to zhrniem tým, že išlo o to, že či sme ako podniky platili výpalné, na čo som už veľakrát reagoval a odpovedal, že to je proste úplný nezmysel,“ odpovedal Počiatek na otázku TASR, čo konkrétne zaujímalo policajného vyšetrovateľa počas výsluchu.

O vyberaní výpalného v podnikoch Steam & Coffee a Harley v Bratislave mal v minulosti vypovedať jeden zo zadržaných členov zločineckej skupiny takáčovcov.

„No to je človek, ktorého ja osobne vôbec nepoznám, ani vôbec neviem, kto to je. Ja neviem, čo presne on hovoril, ale v tomto kontexte som bol proste vypočutý, že či sme my platili niekedy výpalné, o čom ja teda nič neviem, že by sme my niekedy výpalné platili. Prečo si to vymýšľa, to sa musíte spýtať jeho,“ doplnil Počiatek.

Podľa jeho slov momentálne veľa cestuje, na čo v minulosti nemal čas. Návrat do politiky nezvažuje.

Ako pripomenul portál tvnoviny.sk, sieť reštaurácií Steam & Coffee v hlavnom meste prevádzkuje firma, v ktorej figurujú minister vnútra Robert Kaliňák a exminister dopravy a financií Ján Počiatek. Podnik Harley vlastnil zase Ján Počiatek.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 300,775 Úmrtí 6,859 Uzdravení 255,300 Infikovaných 38,616 Last updated: 26. februára 2021 - 04:39 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky