Zločin EÚ. Chce nás zničiť, odhodil zábrany Benjamin Kuras a dal na stôl fakty o rozdeľovaní migrantov aj o správaní moslimov

0
Spisovateľ Benjamin Kuras (Autor: Jan Rychetský)

V Európe sa môže do roku 2050 až strojnásobiť počet moslimov, tvrdí výskumná agentúra Pew Research Center. Pracuje s rôznymi variantmi. Napríklad v ČR je teraz podľa nej 0,2 % moslimov, pričom toto číslo môže maximálne stúpnuť na 1,2 %. Oveľa horšie na tom však môžu byť – a napokon už aj sú – Švédsko, Francúzsko či Nemecko. O poslednej menovanej krajine píšete vo svojom nedávnom texte, že stále prijíma v priemere 15-tisíc nových migrantov mesačne. „Medzitým migrantov, ktorí sa nekvalifikovali na azyl, bolo deportovaných pár stoviek, zatiaľ čo 56-tisíc ich zmizlo nevedno kam. Islamských radikálov s teroristickým napojením polícia identifikovala 24 500. Počet zločinov spáchaných migrantmi sa za rok zdvojnásobil, počet teroristických činov sa zoštvornásobil. Z takmer dvoch miliónov prišelcov sa len pár desaťtisícom podarilo začleniť do nejakého zamestnania. Ostatní žijú na podpore, ktorá stojí nemeckú štátnu kasu 20 miliárd eur ročne,“ uviedli ste. Znie to hrozivo aj napriek tomu, že Nemecko je ekonomicky silnou krajinou. Stratilo pud sebazáchovy, strká hlavu do piesku? Alebo to zvládne – ako znie legendárny výrok kancelárky Merkelovej?

Podľa novonavrhovaného diktátu EÚ by sa počet migrantov v rôznych krajinách mal začať vyrovnávať podľa množstva obyvateľov a HDP. V Česku je ten počet hlboko pod priemerom, takže nepočítajme, že sa strojnásobí, ale skôr možno zdvadsaťnásobí, čiže z 0,2 sa pokojne môže za noc stať 2,4, čo bude aj tak pod priemerom EÚ, ktorý je už viac ako štyri percentá.

Najvyššie je Francúzsko, ktoré rôzne pramene odhadujú na 8 až 12 percent (cenzus podľa náboženstva je vo Francúzsku zakázaný, takže oficiálne čísla neexistujú). Za ním je Nemecko so šiestimi až ôsmimi percentami, k piatim percentám sa blíži Švédsko, Belgicko, Holandsko, Británia. Smrteľné na tom je to, že nikde v žiadnych nových direktívach nie je stanovený žiadny limit počtu migrantov, ktorých by tento kontinent dokázal absorbovať. Tento diktát EÚ je zločin genocídy – teraz sa vlastne používa novší termín „etnocída“, ktorý nevyhnutne neznamená vyvraždenie, ale vykorenenie etnickej identity, kultúry či tradícií.

Niečo, ako bola kedysi v českých krajinách obávaná „germanizácia“, aby sme si to trochu priblížili v záujme zrozumiteľnosti, čo sa vlastne deje. Je porušením všetkých ústav európskych štátov, výsmechom demokracii, prznením základných ľudských práv európskych občanov. Tá najväčšia nemravnosť na tom je to, že títo velezradcovia a vrahovia nás všetkých likvidujú za naše peniaze vybrané na daniach a my ešte navyše berieme vážne nejaké „práva“ alebo „zmluvy“, ktorými sa táto gangsterská banda oháňa a mení ich zo dňa na deň, takmer vždy na škodu Európanov.

Na čej strane v tejto civilizačnej vojne Európska komisia stojí, nám opäť potvrdila komisárka pre zahraničie Mogheriniová, keď po Trumpovom oznámení uznať Jeruzalem za hlavné mesto Izraela okamžite uisťovala Abbása, že má podporu EÚ. A že teda oficiálna politika EÚ je otvorene a genocídne antiizraelská, pretože ani Abbás sa doteraz jednoznačne nedištancoval od palestínskeho programu likvidácie Izraela. Nemecko sa zjavne definitívne rozhodlo pre národnú samovraždu ako akúsi morálnu kompenzáciu za predošlé vraždy iných národov.

Ekonomika mu zatiaľ funguje, ale so zrýchľujúcou sa výmenou obyvateľstva nedostatočnou pôrodnosťou produktívnych Nemcov a rastúcim percentom neproduktívnych migrantov nepotrvá dlho, než sa vyčerpajú ľudské zdroje schopné v ekonomickom úspechu pokračovať a zo svojich daní financovať neproduktívne zložky spoločnosti. Jedného dňa skrátka nebude dostatok ľudí schopných vyrábať to, čo dáva Nemecku úspech. Nemecká ekonomika sa tým zrúti. Nedokážem odhadnúť, za ako dlho, ale dlhšie než jednu generáciu to trvať nemôže.

Najhoršie s výmenou obyvateľstva je na tom teraz Taliansko, kde ročne ubúda vyše 200 000 Talianov (viac ich umrie, než sa narodí) a pribúda v podobnom počte migrantov. Tam think tank Centro Machiavelli odhaduje, že pri súčasných trendoch by v roku 2050 Taliansko mohlo byť zo 40 % imigrantské. Vzhľadom na to, že všetky tieto informácie sú európskym papalášom k dispozícii, možno už takmer s istotou povedať, že v tejto migračnej politike pokračujú nie z hlúposti, ale z velezradného zámeru. Najvyšší čas, aby ich občania postavili pred nejaký neutrálny súd, ktorý by ich zavrel za mreže.

Žijete v Británii. Aké skúsenosti máte so správaním moslimov, ktorí tam žijú?

Väčšina britských moslimov je pokojná, usmievavá, vľúdna, aj keď niektorým vidíte v očiach iskriť zlosť. Mužom, nie ženám, a mladším skôr než starším. Sú to pomalí nenásilní islamizátori svojho okolia. V mojej štvrti, kde pred 15 rokmi bolo len pár vítaných obchodíkov a reštaurácií, sa prechádzka po hlavnej triede začína javiť ako návšteva Karáči. Počty hidžábov mesiac čo mesiac rastú, teraz už rozšírené vekovo aj na malé školáčky, pretože aj ony sú už „sexuálnymi objektmi“.

Výber typov reštaurácií na hlavnej triede – predtým možno desiatka medzinárodných kuchýň – sa scvrkáva na osem tureckých a jednu čínsku (nepočítam všadeprítomné McDonald’s a KFC). V žiadnej nepodávajú alkohol. Pretože mám tureckú kuchyňu rád, chodieval som na ňu často, keď tu boli dve či tri. Dnes, skoro akoby na protest, chodím takmer výlučne do čínskej, ktorá robí skvelú na kúsočky naporciovanú tresku so sladko-kyslou alebo tamarindovou či citrónovou omáčkou.

Pred obecnou knižnicou býva často stánok s islamskou literatúrou a vľúdnymi fúzatými pánmi, ktorí vás pozývajú prijať náboženstvo mieru. Ale prebieha to všetko pokojným až vľúdnym spôsobom a nedá sa tomu nič konkrétne vytknúť. Keď sa s niekým z nich dáte do reči, vysvetlí vám vľúdne, že, samozrejme, islamizáciu Británie už nikto nezastaví, ale „nemáte sa čoho báť, len nám budete platiť daň“.

Väčší problém je to, že touto vľúdnosťou sa nechávajú opiť britskí politici, z ktorých premiérka Mayová patrí k tým najnaklonenejším islamu, z akejsi romantickej protestantskej naivity, že všetky náboženstvá sú rovnaké. Už ako ministerka vnútra zakázala vstup do Británie dvom z najvýznamnejších „islamorealistov“, Robertovi Spencerovi a Pamele Gellerovej, ktorí redigujú populárne webové stránky, ktoré podrobne informujú o islamizácii, terorizme či obsahu Koránu, zatiaľ čo v rovnakom čase nechala v britských mešitách prednášať arabských alebo pakistanských radikálnych imámov chrliacich nenávisť ku všetkému západnému.

Po každom teroristickom útoku sa po pás klania „veľkému náboženstvu islamu, ktorý nemá s terorizmom nič spoločné“, a háji „našich mierumilovných moslimov“ pred „nebezpečenstvom islamofóbie“. To, že práve na ňu chystali atentát, je jedna z absurdít islamizácie, podobne ako teroristické hrozby islamofilnému pápežovi. Posolstvo je jasné: ani to najväčšie podkladanie sa nezachráni káfirov pred hnevom Alahovým.

Theresa Mayová

Theresa Mayová. Zdroj: TASR

V USA sa rozmáha kampaň MeToo, v rámci ktorej ženy nahlasujú prípady sexuálneho napadnutia či obťažovania. Trošku sa to však vymklo spod kontroly, takže je napríklad „nahlásený“ aj bývalý americký prezident George Bush starší, ktorý vraj v roku 2014 – vtedy deväťdesiatročný a na vozíku – siahol údajne na zadok akejsi herečke…

Fascinujúce je, že medzi tou záplavou obvinení sa úplne zabudlo na chlipníka Clintona. Žeby ešte stále fungovala nejaká clintonovská cenzúra? To obviňovanie slávnych a mocných sa trochu podobá aj tomu búraniu sôch a zatracovaniu historických osobností, premenúvaniu ulíc, štvrtí, kultúrnych centier a škôl, keď teraz nejaká študentka niekde vyhrabe, že aj ten slávny filantrop kedysi vlastnil otroka alebo okrádal Afriku o nerastné bohatstvo. Hýbe tým nenávisť ku všetkému západnému, vypestovaná na západných univerzitách ľavicovými lektormi.

Bill Clinton, bývalý prezident USA

Bill Clinton. Zdroj: SITA

Okrem toho ste v rozhovore publikovanom na serveri Neviditelný pes uviedli: „Ďalší krok k vyhubeniu západnej civilizácie a vymretiu jej obyvateľov. Čoskoro si žiadny muž netrúfne osloviť živú ženu.“ A zaznelo aj: „A čo porovnanie s tým, ako tí istí ľudia, ktorí propagujú túto kampaň, mlčia o brutálnych znásilneniach, ktoré v masovej miere páchajú černošskí a moslimskí migranti? Tí istí ľudia mlčia o tom, aké má postavenie žena v islame…“ Ako si tento postoj zaváňajúci pokrytectvom vysvetľujete? A aký je nebezpečný?

Civilizačne samovražedný. A opäť je to tá nenávisť ku všetkému západnému, ktorá zveličuje zlá Západu a zahmlieva oveľa väčšie zlá tých, ktorí „spoločne s nami“ proti tomu Západu bojujú. A nejde len o Západ, zveličujú sa zlá Izraela, ale napríklad v tomto kontexte aj Barmy alebo Filipín. Vedie to až k takej zaslepenosti, že tieto rozhorčené ženy nevnímajú každodennú realitu islamskej kultúry, ktorá presne s takými „neposlušnicami“ dokáže pekne zatočiť.

- Reklama -