Kiska: Akvárijné rybičky sú moja slabôstka. Keby takúto návštevu absolvoval Gašparovič, tak by sa mu smiala polovica Slovenska, spustil Glváč

  0
  Prezident SR Andrej Kiska pri návšteve spoločnosti Petra-Aqua.sk, s.r.o. (Autor: prezident.sk)

  Veľmi rád som prišiel k najväčšiemu slovenskému dodávateľovi sladkovodných rýb do akvárií. Musím sa priznať, že akvaristika je moja slabôstka, lebo ako dieťa som bol akvarista. A aj teraz sa s deväťročným synom veľmi radi staráme o naše 450-litrové akvárium. Takže som sa s radosťou porozprával o tom, ako sa darí rôznym druhom rýb, ako ich rozmnožiť, a držím tejto firme prsty,“ povedal Kiska.

  Podľa vedúceho spoločnosti Petra-Aqua.sk, s. r. o., Martina Chabadu má firma s dvadsiatkou zamestnancov na sklade sortiment 300 až 500 druhov rýb. Našimi zákazníkmi sú maloobchody, siete a všetky predajne, ktoré majú akváriá. Disponujeme kapacitou nádrží takmer jeden milión litrov. Odchovávame tu mnoho druhov tropických rýb, napríklad diskusy, cichlidy, skaláre, tetry, mrenky. Z našej pobočky zásobujeme najmä slovenský, maďarský, poľský a ukrajinský trh,“ uviedol Chabada.

  Andrej Kiska pri návšteve spoločnosti Petra-Aqua.sk, s. r. o. Zdroj: prezident.sk

  Keby to spravil Gašparovič, smeje sa mu polovica Slovenska

  Celú návštevu prezidenta Kisku v spoločnosti s akvárijnými rybičkami komentoval ironicky aj podpredseda parlamentu Martin Glváč z vládnej strany Smer-SD. Vôbec nechcem zhadzovať neónky, gupky či prísavníky. Ak si však doteraz niekto nevedel predstaviť spojenie štátnických záležitostí a akvárijné rybičky, aj to sa stalo,“ napísal na sociálnej sieti Facebook Glváč.

  Smerácky poslanec zároveň pridal aj porovnanie Kisku s bývalým prezidentom Ivanom Gašparovičom. Keby takúto návštevu absolvoval bývalý prezident Gašparovič, tak by sa mu smiala polovica Slovenska na čele s našimi nestrannými médiami,“ dodal Martin Glváč.

  Zdroj: Facebook/Martin Glváč

  - Reklama -