Fico sa vrátil. Videli ho na Súmračnej

  0
  Robert Fico (Autor: TASR)

  Krátko po desiatej prišiel Robert Fico do centrály strany. Vyšiel zo svojej dodávky a dnu vošiel zadným vchodom. Hovorca strany Ján Mažgút pritom televíziu JOJ v tom čase presviedčal, že nikto z vedenia v piatok do centrály strany nepríde,” informuje dnes spravodajský portál TV JOJ

  Už dva týždeň sa špekuluje, kde sa Fico nachádza. Expremiér sa totiž vytratil z politického života, doteraz sa nevyjadril k výsledku volieb do Európskeho parlamentu ani na list nespokojných straníkov Smeru, ktorí žiadali, aby odstúpil z pozície predsedu stále najsilnejšej koaličnej strany. Tá aj v poslednom prieskume získala najvyššiu podporu

  Posledný májový deň denník Pravda informoval, že dnes už radový poslanec parlamentu je hospitalizovaný v Izraeli so srdcovými problémami.

  Je to pravda a, samozrejme, že o všetkom bol informovaný náš premiér Benjamin Netanjahu. Boli sme pánovi Ficovi maximálne nápomocní,” povedal 31. mája podľa denníka zdroj z Izraela.

  Podpredseda Smeru Juraj Blanár však odmietol medializované informácie, že sa predseda Smeru – SD Robert Fico nachádza v Izraeli v starostlivosti kardiológov.

  Správa, ktorá bola zverejnená, že náš predseda je v Izraeli a že, nebodaj, o tom vie aj Benjamin Netanjahu, sa vôbec nezakladá na pravde. Pán predseda je na dlhodobo plánovanej súkromnej veci, ktorú rieši v programe,” objasnil.

  Ani predseda vlády Peter Pellegrini, ktorý je aktuálne v Smere populárnejší ako jeho stranícky šéf, nepovedal, kde sa Fico vytratil. Viackrát však komentoval nepokoje v Smere a vyjadril sa aj ku možnosti, že by mohol Fica nahradiť.

  Autor: Redakcia

  - Reklama -