nedeľa, 25 júla, 2021
21.8 C
Bratislava
Úvod Aréna Kočnera má zachrániť dcéra. Pred súdom prehovorila o Tóthovi

Kočnera má zachrániť dcéra. Pred súdom prehovorila o Tóthovi

Kočner navrhol výpoveď

Svedeckú výpoveď Kočnerovej navrhol samotný obžalovaný Marian Kočner Ku svojmu návrhu predložil prepis komunikácie Kočnerovej cez šifrovanú aplikáciu Signal s Petrom Tóthom, ktorý svedčí proti obžalovanému Marianovi Kočnerovi aj v tomto procese. Poskytnutý prepis má podľa obžalovaného Mariana Kočnera preukazovať, že je Tóth “nebotyčný klamár.”

Rusko dal súhlas na zastupovanie v neprítomnosti

Na pojednávaní je prítomný aj samotný Marian Kočner. Obžalovaný Pavol R. dal súhlas na konanie v neprítomnosti. V trestnom konaní o zmenkách ešte neboli naraz prítomní obaja obžalovaní.

Zmenky

Obžalovaní Marian Kočner a Pavol R. podľa obžaloby prokurátora po vzájomnej dohode s obvineným Štefanom A., ktorého trestná vec bola vylúčená na samostatné konanie, vyhotovili štyri sfalšované zmenky. Mali ich predložiť ako prílohy na vydanie platobných rozkazov. Marian Kočner je obžalovaný aj v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a v kauze spoločnosti Gatex z porušovania povinností pri správe cudzieho majetku.

 

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,302 +43 Dnes Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,359 Infikovaných 409 Last updated: 25. júla 2021 - 04:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -