utorok, 19 januára, 2021
-1.4 C
Bratislava
Úvod Aréna Horor na talianskej pláži! Mladého Poliaka zmlátili do bezvedomia. Jeho ženu brutálne...

Horor na talianskej pláži! Mladého Poliaka zmlátili do bezvedomia. Jeho ženu brutálne znásilnili

Počas dovolenky v Taliansku prežil mladý poľský pár brutálny útok. Pri večernej prechádzke po pláži ho napadla skupinka štyroch mužov tmavej pleti pochádzajúcich zo severnej Afriky.

Podľa denníka La Repubblica dobila skupina mužov 26-ročného Poliaka do bezvedomia, pričom ho kopali aj do hlavy. Jeho manželku následne hromadne znásilnili a oboch okradli. Všetko sa udialo na známej pláži v talianskom Rimini.

Polícia už celý prípad vyšetruje. „Verím, že teraz budú prežívať nočné mory oni,“ povedal šéf polície v Rimini Maurizio Improty na adresu útočníkov. Podľa talianskych médií však polícia žiada aj pomoc od verejnosti, aby jej pomohla nájsť páchateľov, ktorí boli s najväčšou pravdepodobnosťou migranti.

Obaja Poliaci boli v zlom zdravotnom stave okamžite ošetrení v nemocnici, pričom utrpeli aj vážnu psychickú ujmu. Po ošetrení by sa mali už vrátiť domov. Celý incident otriasol aj poľskou verejnosťou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 224,385 +1,060 Dnes Úmrtí 3,526 +52 Dnes Uzdravení 171,092 Infikovaných 49,767 Last updated: 19. januára 2021 - 02:53 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky