utorok, 20 apríla, 2021
13.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Chmelár sa prebudil do tvrdej reality. Jeho SEN sa rozplynul

Chmelár sa prebudil do tvrdej reality. Jeho SEN sa rozplynul

Potvrdené! Hnutie SEN sa na marcových parlamentných voľbách nezúčastní. Eduard Chmelár to včera oznámil na sociálnej sieti. Hnutiu sa totiž nepodarilo vyzbierať dostatočný počet platných podpisov na jeho registráciu.

Chmelár si pri tejto príležitosti neodpustil sarkastické poznámky na adresu novopečeného politika Borisa Kollára. „Boli tu síce možnosti kúpiť nejakú mimoparlamentnú stranu, ale ja nie som Boris Kollár, aby som robil z politiky kšefty hneď na začiatku,“ vyjadril sa slovenský intelektuál.

Vyslovil tiež presvedčenie, že niekto má eminentný záujem na tom, aby hnutie SEN nešlo do volieb. „Som presvedčený, že v tejto chvíli nemám morálne právo zúčastniť sa na volebnom zápase, ak nemôžem predložiť vašich desaťtisíc nespochybniteľných podpisov,“ skonštatoval.

Chmelárov SEN sa ale nekončí. Práve naopak. Vyjadril sa totiž, že on do vrcholovej politiky patrí. Musí si však na tomto poli nájsť svoje dôstojné miesto. Uvádza portál Aktuálne.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 376,709 +642 Dnes Úmrtí 11,244 +72 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 110,165 Last updated: 20. apríla 2021 - 18:09 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -