Štrngal som a vyrevúval „to je ono“. Mala mi radšej ruka odpadnúť. November´89 je sviatkom mafiánov a oligarchov. Kto si to o Nežnej myslí?

  0
  Oskar Dobrovodský. (Autor: SITA)

  Obyvateľ Malaciek, ktorý sa zviditeľnil neprispôsobivými susedmi, a poslanec Bratislavského samosprávneho kraja, si 17. november 1989, teda Nežnú revolúciu, nepochvaľuje. Práve naopak. Podľa neho ide o eštebácke prevracanie kabátov.

  Sviatok Počiatka a Širokého

  V tom, čo v skutočnosti vraj znamenala Nežná revolúcia, má Dobrovodský jasno. „Je to komunistický sviatok eštebákov z Penty, Širokého, Počiatka a iných komunistov či ich potomkov,“ prezentoval svoj pohľad Dobrovodský. Ako ďalej dodal, s Novembrom ´89 nastúpil zlodejský a neľudský režim, a porušujú sa občianske a ľudské práva ako na bežiacom páse. „Najlepšie to vidieť na šikane a terorizovaní mojich najbližších,“ zhrnul Malačan aj na základe krivdy, ktorej stále čelí práve pre rómskych susedov, ktorí mu znepríjemňovali život.

  Dobrovodský pritom kedysi patril k nadšencom, ktorí sa vydali na námestie štrngať kľúčami, v nádeji na lepšie časy. Teraz si však vyčíta, že sa na prevrate zúčastnil. „Aj ja som chodil v tých mrazoch vyrevovať ´to je ono´, štrngal som kľúčami, pričom som si neuvedomoval, že vlastne aj ja pomáham ŠtB-áckemu prevratu a neskorším gorilám, zlodejom, ktorých hlavným cieľom bolo rozkradnúť štát, previezť majetok pracujúceho ľudu (KSČ) do rúk tvoriacej sa oligarchie a finančných skupín,“ zhodnotil svoj pohľad na aktuálnu situáciu Dobrovodský aj na svojom blogu. Ako ďalej dodal na sociálnej sieti, teraz už vie, že len „sprosto naletel“ a radšej mu vraj mala ruka odpadnúť.

  Bezprávni otroci

  Nežná revolúcia je v očiach Dobrovodského sviatkom, ktorý nám zničil život i zdravie a vraj ukradol všetko, čo sme si roky budovali. „Dnes je väčšina Slovákov bezprávnych otrokov finančných skupín, pričom si neuvedomujú, že vymožiteľnosť práva je nulová, súdnictvo nefunguje a zo Slovenska sa za tých 26 rokov bezbrehého rozkrádania stala obyčajná kolónia,“ kritizuje Dobrovodský s tým, že zo Slovenska sa stal mafiánsky a zločinecký štát. „Opovrhujem týmto sviatkom eštébákov, mafie, oligarchov, finančných skupín,“ vyhlásil.

  „Ale najfaktickejší, najreálnejší obraz dnešnej zločineckej Slovenskej republiky je vidieť na sedem rokov trvajúcom terore obyvateľov Družstevnej v Malackách, to je ten skutočný symbol ´demokracie´ a ´slobody´, čo nám daroval ten 17. november,“ neodpustil si asociáciu s neprispôsobivými susedmi Malačan.


   

  - Reklama -