Polícia vyšetruje požiar bufetu na petržalskej hrádzi, išlo o úmyselný čin

0

6.3.2024 (SITA.sk) – Polícia z Bratislavy – Petržalky vyšetruje požiar bufetu na hrádzi v blízkosti Orechovej cesty v lokalite Janíkov dvor. Doposiaľ neznámy páchateľ zapálil v noci zo soboty na nedeľu stoličku pri dverách bufetu. Stolička prestala horieť, a tak páchateľ zapálil objemný kontajner, ktorý dotlačil k objektu.

V dôsledku tohto konania došlo k požiaru a zhoreniu viacerých častí bufetu. Škoda, ktorá bola týmto konaním spôsobená, bola vyčíslená na približne 50-tisíc eur,“ informovala bratislavská polícia.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V začal v tejto súvislosti stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci. Po totožnosti páchateľa policajti pátrajú. Polícia sa obracia na občanov, ktorí by mohli pomôcť pri objasnení tohto skutku, aby informácie poslali formou súkromnej správy na FB Polície SR Bratislavský kraj.

Viac k témam: Požiar
Zdroj: SITA.sk – Polícia vyšetruje požiar bufetu na petržalskej hrádzi, išlo o úmyselný čin © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -