Prezidentka Čaputová sa stretla s predstaviteľmi cirkví, diskutovali o možnostiach zmiernenia napätia v spoločnosti (video)

0

22.1.2022 Zuzana Čaputová považuje za ústrednú a dôležitú tému tohto roka to, ako je možné prispieť k zmierneniu napätia v spoločnosti a k jej zjednoteniu. Prezidentka sa s predstaviteľmi cirkví a náboženských spoločností zhodla na tom, že napätie v spoločnosti aj vplyvom pandémie je mimoriadne veľkým problémom. Povedala to vo svojom vyhlásení po stretnutí.

povedala prezidentka. Doplnila, že sú ľudia, ktorí hľadajú, chcú počúvať a ktorým stojí za to spájať sa a byť v jednote.

Stretnutie s predstaviteľmi cirkví a náboženských spoločností, ktoré u prezidentky prebehlo formou diskusie, by malo túto jednotu aj znázorňovať. uzavrela hlava štátu.

Prezidentka sa po stretnutí poďakovala všetkým predstaviteľom cirkví a náboženských spoločností za ich službu v uplynulom roku. Zároveň im popriala aj veľa síl a zdravia do ďalšieho pôsobenia v roku 2022.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Cirkev
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka Čaputová sa stretla s predstaviteľmi cirkví, diskutovali o možnostiach zmiernenia napätia v spoločnosti (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu