streda, 1 decembra, 2021
6.4 C
Bratislava
ÚvodSprávyMestský úrad v Poprade mení režim fungovania, väčšina zamestnancov bude na home...

Mestský úrad v Poprade mení režim fungovania, väčšina zamestnancov bude na home office

26.11.2021 Mesto Poprad reaguje na aktuálnu situáciu prijatím viacerých opatrení, vo štvrtok dopoludnia zvolal primátor Anton Danko online zasadnutie širšieho vedenia mesta v súvislosti s vyhlásením núdzového stavu a lockdownom. Informovala o tom hovorkyňa mesta Poprad Jarka Hlaváčová.
Viac o téme: Koronavírus
Mestský úrad bude od štvrtka 25. novembra pracovať pre verejnosť v obmedzenom režime. K dispozícii budú len pracoviská Zóna prvého kontaktu, Overovanie podpisov, Matrika a Evidencia obyvateľstva, Pokladňa a Podateľňa podľa bežných otváracích hodín mestského úradu.

„V prípade potreby ďalších služieb môžu občania úrad kontaktovať telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailových adries a telefónnych čísel uvedených na webovom sídle mesta. Ostatné pracoviská budú fungovať s vylúčením priameho kontaktu s verejnosťou. Porady vedenia, zasadnutia komisií či decembrové mestské zastupiteľstvo sa budú konať online,“ uviedla Hlaváčová.

Všetkým zamestnancom, ktorým to povaha práce umožňuje, nariadil primátor Anton Danko od 26. novembra prácu z domu. Od pondelka 29. novembra platí povinný vstup na pracovisko v režime OTP. Na testovanie zamestnancov bolo mesto pripravené už v predstihu, takže disponuje potrebným počtom testov. Priestupkové konania sa budú konať vo veľkej zasadačke MsÚ v maximálnom počte päť ľudí a veľkými rozostupmi.

Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Mestský úrad v Poprade mení režim fungovania, väčšina zamestnancov bude na home office © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 689,618 +9,534 Dnes Úmrtí 14,503 +85 Dnes Uzdravení 563,790 Infikovaných 111,325 Last updated: 1. decembra 2021 - 15:40 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img