nedeľa, 28 novembra, 2021
3.8 C
Bratislava
ÚvodSprávyTrnavský kraj podporuje turizmus zvýhodnenými balíčkami, ľudí láka do akvaparkov na juhu...

Trnavský kraj podporuje turizmus zvýhodnenými balíčkami, ľudí láka do akvaparkov na juhu regiónu

18.10.2021 Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj pripravila pre záujemcov o termálnu vodu balíčky Vlakom za termálom so spiatočným lístkom na vlak a vstupmi do akvaparkov v južnej časti kraja. Ich súčasťou je aj preprava autobusom zo železničnej stanice k akvaparku.
Chceli zatraktívniť akvaparky
Vďaka tomuto produktu môžu záujemcovia za výhodných podmienok navštíviť Thermalpark Dunajská Streda alebo Thermal Corvinus Veľký Meder.

„Akvaparky boli jedným z odvetví, ktoré pandémia koronavírusu zasiahla najviac. Rozhodli sme sa zatraktívniť ich návštevnosť prostredníctvom výhodných balíčkov, ktorých súčasťou je pohodlná vlaková a autobusová doprava,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Po príchode vlaku na železničnú stanicu môžu cestujúci vo vybraných časoch využiť bezplatnú autobusovú dopravu do akvaparkov.
Skvelý príklad spolupráce
„Sme veľmi radi, že sa zrodil dlho očakávaný produkt, ktorý poskytne našim zákazníkom možnosť využiť pohodlnú a výhodnú formu cestovania do nášho Thermalparku. Je to skvelý príklad spolupráce subjektov pôsobiacich v cestovnom ruchu. Veríme, že budúcnosť prinesie ďalšie možnosti na realizáciu podobných iniciatív, ktoré podporia rozvoj turizmu v našom regióne,“ povedal riaditeľ Thermalparku Dunajská Streda a predseda predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu Žitný ostrov Gabriel Somogyi.

Pri príprave tohto produktu sa Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj spojila so Železničnou spoločnosťou Slovensko, Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Žitný ostrov a samotnými akvaparkami.

Viac k témam: Akvaparky, Turizmus
Zdroj: Webnoviny.sk – Trnavský kraj podporuje turizmus zvýhodnenými balíčkami, ľudí láka do akvaparkov na juhu regiónu © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 660,386 Úmrtí 14,228 Uzdravení 540,068 Infikovaných 106,090 Last updated: 28. novembra 2021 - 07:10 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img