štvrtok, 28 októbra, 2021
5.6 C
Bratislava
ÚvodSprávyStrana Za ľudí bude mať nových členov, odsúhlasila aj vznik mládežníckej organizácie

Strana Za ľudí bude mať nových členov, odsúhlasila aj vznik mládežníckej organizácie

24.9.2021 Strana Za ľudí odsúhlasila prijatie nových členov a zobrala na vedomie informáciu o vzniku oficiálnej mládežníckej organizácie strany. V stanovisku to napísalo tlačové oddelenie strany po štvrtkovom rokovaní predsedníctva Za ľudí.

Predsedníctvo strany vo štvrtok prijalo aj stanovisko k vnútropolitickému dianiu na Slovensku a zvolilo mestského koordinátora pre Košice, ktorým sa stal Milan Lesňák.
Plán reštartu strany
Jedným z hlavných bodov rokovania predsedníctva bol aj plán reštartu strany a kroky na zabezpečenie jeho realizácie. V rámci príprav na komunálne voľby sa zamerajú na regionálne stratégie špecifických riešení pre každý región.

Za ľudí tiež odmieta útoky na vyšetrovateľov a prokurátorov, ako aj vyvolávanie chaosu a odsudzuje vyzývanie ľudí k nepokojom cez dezinformácie a prekrúcanie faktov.
Z hodnôt nebudú ustupovať
„Deklarujeme principiálny postoj pri napĺňaní poslania tejto vlády a garantujeme podporu v otázkach takých legislatívnych zmien, ktoré zabránia zneužívaniu polície, prokuratúry a súdov. Strana Za ľudí z týchto hodnôt nebude ustupovať,” uvádza sa vo vyhlásení.

Strana zároveň vyzvala koaličných partnerov, aby si neustále pripomínali spoločnú zodpovednosť posilňovať základy štátu, dôveru v demokratické inštitúcie a zabezpečiť dlhodobú a udržateľnú prosperitu Slovenska.

Zdroj: Webnoviny.sk – Strana Za ľudí bude mať nových členov, odsúhlasila aj vznik mládežníckej organizácie © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 465,027 +4,746 Dnes Úmrtí 12,957 +22 Dnes Uzdravení 416,951 Infikovaných 35,119 Last updated: 28. októbra 2021 - 03:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img