štvrtok, 23 septembra, 2021
15.6 C
Bratislava
ÚvodSprávyS Unionom na operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu bez dlhého čakania a...

S Unionom na operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu bez dlhého čakania a s nadštandardom zadarmo!

29.7.2021 Potrebujete operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu? Či sa už táto diagnóza týka vás alebo vášho známeho, zdravotná poisťovňa Union v rámci unikátnej spolupráce s Clinicou Orthopedicou dohodla 100% zľavu z poplatku za nadštandard pri tejto operácii. “To znamená, že za nula eur dostanete titánovú náhradu, budete bývať v izbe hotelového typu a zadarmo máte aj dve kontroly,” vymenúva výhody Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v ZP Union. Keďže Union je najmenšia zdravotná poisťovňa, dokáže vyrokovať pre svojich poistencov atraktívnejšie výhody ako veľké poisťovne. Bežný poplatok za nadštandard pri výmene kolenného alebo bedrového kĺbu je totiž aj 2 500 eur.

“Clinica Orthopedica v Bratislave je školiacim pracoviskom aj pre iných operatérov, nakoľko má vo svojej oblasti množstvo skúseností,” hovorí Ing. Martin Kučera, riaditeľ kliniky. Asi najväčším pozitívom je však to, že svojich pacientov operuje priebežne. “Ak nemáte zdravotný problém, pre ktorý by ste museli operáciu odložiť až do jeho vyliečenia,  budete zoperovaný naozaj v krátkom čase. No a v závislosti od vášho zdravotného stavu budete hospitalizovaný 3-4 dni,” pokračuje M.Kučera.

Po výmene kĺbu v Clinice orthopedice, má poistenec možnosť využiť aj intenzívny rehabilitačný pobyt s polovičnou zľavou. V cene rehabilitácie je zahrnuté:

ubytovanie hotelového typu (tv, wifi, wc na izbe)
cvičenie s fyzioterapeutom 3x za deň
kontrola a ošetrovanie operačnej rany
prevencia tromboembolických komplikácii
asistovaná pooperačná hygiena
nepretržitá starostlivosť
strava 5x denne a pitný režim
telocvičňa k dispozícii aj mimo časov na rehabilitáciu
káva a denná tlač
dohľad špecialistov z Clinica Orthopedica

Union zdravotnú poisťovňu nemusíte vopred o zľavu žiadať, ani vypĺňať žiadne papiere a dokonca ani čakať na schválenie.

Informačný servis

Viac k témam: bedrový kĺb, kolenný kĺb, PR, zdravotné poistenie
Zdroj: Webnoviny.sk – S Unionom na operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu bez dlhého čakania a s nadštandardom zadarmo! © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 405,931 +949 Dnes Úmrtí 12,592 +3 Dnes Uzdravení 384,793 Infikovaných 8,546 Last updated: 23. septembra 2021 - 19:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -