nedeľa, 25 júla, 2021
24.6 C
Bratislava
Úvod Správy Polícia vyhlásila pátranie po svedkoch z káuz Očistec a Judáš, inšpekcia ich...

Polícia vyhlásila pátranie po svedkoch z káuz Očistec a Judáš, inšpekcia ich obvinila z krivej prísahy

22.7.2021 Po Petrovi P. a Matejovi Z., ktorých Úrad inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR obvinil pre trestné činy krivej prísahy a krivej výpovede a marenia spravodlivosti, bolo vyhlásené pátranie. Ako prvá na to upozornila televízia Markíza.

Profily oboch sa už nachádzajú v informačnom systéme pátrania na internetovej stránke rezortu vnútra. Pátranie po dvojici vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Bratislava II ako pátranie po obvinených.

Dvojicu obvinili spolu s Csabom D., ktorý bol v utorok 20. júla aj zadržaný. Csaba D. ako aj Matej Z. sú bývalí členovia zločineckej skupiny takáčovci. Spolu s Petrom P. prezývaným Tiger vystupujú ako svedkovia v medializovaných trestných kauzách.

Matej Z. už na súde vypovedal v procese s bývalým špeciálnym prokurátorom Dušanom K. Csabu D. mal súd v tomto prípade vypočuť v auguste.

Viac k témam: pátranie, takáčovci
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia vyhlásila pátranie po svedkoch z káuz Očistec a Judáš, inšpekcia ich obvinila z krivej prísahy © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,302 +43 Dnes Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,359 Infikovaných 409 Last updated: 25. júla 2021 - 00:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -