pondelok, 27 septembra, 2021
15.9 C
Bratislava
ÚvodSprávySocialHubSlovenský developer MiddleCap kúpil v Londýne projekt na brehu Temže

Slovenský developer MiddleCap kúpil v Londýne projekt na brehu Temže

Samotný Seal House bol postavený v roku 1978 a jeho budúcu podobu navrhol ateliér Eric Parry Architects.

Lokalita na južnej strane londýnskeho City ponúka panoramatické výhľady na blízke dominanty Londýna ako najvyšší mrakodrap v Európe – vežu Shard, Tower Bridge na východe či St. Paul’s Cathedral.

„Touto akvizíciou projektu, ktorý nebol aktívne na trhu, sa potvrdila vynikajúca reputácia londýnskeho MiddleCap tímu a jeho schopnosť úspešne sprocesovať a uzavrieť transakciu v extrémne krátkom čase. Projekt Seal House je idálna investícia na zúročenie našich skúseností s realizáciou projektov citlivých na architektonický detail a ich začlenenie do okolitého prostredia,“ povedal Tomáš Jurdák, partner MiddleCap Real Estate. 

Pre každého developera je prestížou získať príležitosť podieľať sa na definovaní londýnskeho nábrežia a promenády pri Temži a zároveň vytvoriť priestory, ktoré poskytnú zázemie najvýznamnejším spoločnostiam sveta.

MiddleCap je aktuálne v Londýne aktívny na svojom prvom real estate projekte v centrálnom Londýne na juh od Temže.

Ide o  administratívnu budovu Southworks kde stavebné práce začali v januári tohto roka a s ich ukončením a odovzdaním 7000m2 prenajímateľnej plochy sa počíta v decembri 2020. 

 

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 408,609 +121 Dnes Úmrtí 12,596 Uzdravení 386,148 Infikovaných 9,865 Last updated: 27. septembra 2021 - 11:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -