štvrtok, 23 septembra, 2021
19.2 C
Bratislava
ÚvodArénaPodľa Makóa mu Fico ešte vlani zadával úlohy

Podľa Makóa mu Fico ešte vlani zadával úlohy

Predseda strany Smer – sociálna demokracia Robert Fico sa stretával s exriaditeľom Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) Ľudovítom Makóom, aj keď už bol v opozícii. Uviedol to Makó po výsluchu v úplatkárskej kauze šéfa kontrarozviedky Slovenskej informačnej služby Petra Gašparoviča a expolicajta Ladislava Vičana.

„Ak som nedôveryhodný svedok, človek, tak za otázku stojí, že prečo sa so mnou stretával ešte minulý rok v lete a zadával mi rôzne úlohy,“ povedal. Zároveň podotkol, že Fico bol vtedy v opozícií a on už nebol vo funkcii. Odmietol však konkretizovať aké úlohy s tým, že nemôže. Priblížil však, že od neho žiadal informácie. Dodal, že on sa k svojim skutkom priznal a oľutoval ich.

Podľa Makóa vznikajú z Ficovej strany rôzne dezinformácie, aby ho znedôveryhodnil ako svedka. Makó zároveň dementoval, že by bol ovplyvňovaný v rámci svojich výpovedí orgánmi činnými v trestnom konaní či tými politickými.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 405,931 +949 Dnes Úmrtí 12,592 +3 Dnes Uzdravení 384,793 Infikovaných 8,546 Last updated: 23. septembra 2021 - 14:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -