sobota, 24 júla, 2021
15.5 C
Bratislava
Úvod Aréna Zemanová o Matovičovi: Jeho zostatkové emócie nemá zmysel rozdúchavať

Zemanová o Matovičovi: Jeho zostatkové emócie nemá zmysel rozdúchavať

SaS, tak sa zdá, Igor Matovič (OĽaNO) svojimi rečami z pokoja nevyvedie. Po tom, čo v stredu Matovič opäť riešil Sulíka, reagovala aj predsedníčka poslaneckého klubu SaS Anna Zemanová (SaS).

“Zo záhadných dôvodov nechal pod svojou ochranou minister hospodárstva (Richard Sulík – pozn.) prasa pri hrante (právnika Holáka – pozn.) ďalší rok … Chcem zatiaľ veriť, že za tým nie je zmluva s Diablom.” – napísal minister financií o ministrovi hospodárstva na sociálnej sieti. Minister hospodárstva Sulík vyhlásil, že nerozumie, prečo mal túto potrebu to riešiť.

Anna Zemanová, predsedníčka poslaneckého klubu SaS, pre ParlamentneListy.sk skonštatovala, že je to vecou pána Lopatku, šéfa MH Manažment, aby si vyriešil nominácie vo svojom podniku, kde právnik Andrej Holák pôsobí. Zadržanie Holáka podľa nej nemá súvisieť s MH Manažment, ale sú to staršie veci. Na margo zmluvy s Diablom uviedla: “Nemáme také zmluvy. Sú to zostatkové emócie, ktoré nemá zmysel rozdúchavať”.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,259 +40 Dnes Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,318 Infikovaných 407 Last updated: 24. júla 2021 - 04:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -