utorok, 26 októbra, 2021
11.2 C
Bratislava
ÚvodArénaVIDEO Lipšicovi prokurátori a NAKA potrebovali dať Ústavnému súdu zjavne facku, konštatuje...

VIDEO Lipšicovi prokurátori a NAKA potrebovali dať Ústavnému súdu zjavne facku, konštatuje Fico

Šéf strany Smer-SD Robert Fico vo videu na sociálnej sieti reagoval na opätovné zadržanie advokáta Martina Ribára, ktorého nedávno museli prepustiť z väzby na základe rozhodnutia Ústavného súdu SR. 

Fico pripomenul, že vo veci advokáta Ribára bolo nedávno vydané bezprecedentné rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý rozhodol o jeho prepustení z výkonu väzby, keďže ako vraví, v jeho prípade bolo porušené snáď všetko. “Kto si prečítal rozhodnutie Ústavného súdu, tak musí uznať, že je to rozhodnutie, ktoré mimoriadne zosmiešnilo vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov, ktorí rozhodovali v tejto veci. Ústavný súd im to vysvetlil ako malým deťom.”

Ďalej predseda strany Smer-SD vysvetľuje čo nasledovalo: “Po takomto rozhodnutí sa zrazu NAKA so špeciálnou prokuratúrou rozhodla, že ukážu Ústavnému súdu, kto je pánom v dome. Ústavnému súdu ukázali, vy si tam môžete robiť čo chcete, ale my si budeme robiť, čo chceme. Vybrali si vec starú 16 rokov, výpoveď svedka z apríla 2020, dohodli sa prokurátori s NAKA, zobrali advokáta Ribára naspäť do zadržania.”

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 460,281 +2,850 Dnes Úmrtí 12,935 +18 Dnes Uzdravení 414,563 Infikovaných 32,783 Last updated: 26. októbra 2021 - 16:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img