sobota, 24 júla, 2021
18.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Heger: Moja vláda nebude nič zametať pod koberec

Heger: Moja vláda nebude nič zametať pod koberec

Podľa informácií od orgánov činných v trestnom konaní pracujú aktuálne vyšetrovatelia, prokurátori a sudcovia čestne a v súlade so zákonom. V rozhovore pre portál Webnoviny to uviedol predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO). Reagoval tak na súčasnú situáciu, keď sa hovorí o vojne medzi políciou a Slovenskou informačnou službou (SIS). Podľa Hegera bude teraz dôležité počkať na výsledky krokov orgánov činných v trestnom konaní.

„Je dôležité, aby každý vyšetrovateľ, sudca, prokurátor konal spravodlivo a čestne v zmysle svojich zákonných kompetencií. Podľa vyjadrení, ktoré máme z orgánov činných v trestnom konaní, generálneho a špeciálneho prokurátora, každý hovorí, že takto sa to deje,“ povedal Heger. Dodal, že jeho vláda nebude manipulovať vyšetrovanie, nebude nič zametať „pod koberec“ ani prehlasovať, že sa skutky nestali.

728*90

1 komentár

  1. Jasne, že nie!!! Takú metlu ešte nevyrobili, ktorá by bola schopná toto zamiesť!!! Máte toho na rováši viac ako všetky doterajšie vlády po novembri roku pána 1989!!! Toľko mŕtvol čo máte vy na svedomí Slovensko nemalo za celú svoju dobu existencie!!! Podarilo sa vám zaviesť liberálny fašizmus do praxe a terorizmus používate pritom, ako pracovnú metódu!!! Príkladov je tu neúrekom!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,259 Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,318 Infikovaných 407 Last updated: 24. júla 2021 - 08:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -