pondelok, 2 augusta, 2021
21.2 C
Bratislava
ÚvodArénaKrpelan: Mám vážne obavy, že Remišová chce stranu zničiť a všetkých vyhnať

Krpelan: Mám vážne obavy, že Remišová chce stranu zničiť a všetkých vyhnať

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová odvolala z funkcie generálneho manažéra strany Romana Krpelana, ktorý bol v minulosti hovorcom prezidenta Andreja Kisku. Medzi dôvodmi odvolania Remišová uviedla, že ľudia v strane ani netušia, kto je generálny manažér.

Krpelan v rozhovore pre portál Webnoviny.sk povedal, že Remišová postupovala účelovo a že najľahšie je vyhovoriť sa na nejakých nespokojných členov strany. Doplnil, že ešte donedávna bol na každej koaličnej rade spolu s Remišovou, na každom poslaneckom klube a každom predsedníctve strany. Nikdy žiadne výhrady podľa jeho slov neboli.

„Skutočným dôvodom odvolania, a Veronika Remišová sa tým netají, je, že potrebovala získať väčšinu v predsedníctve, ktoré mohlo proti jej vôli odhlasovať mimoriadny snem. Médiám, samozrejme, nemôže priznať, že postupovala účelovo a nedemokraticky. Ale hovorí jej to sedem z desiatich poslancov vlastnej strany,” podotkol. Zdôraznil, že päť poslancov, ministerka, dvaja štátni tajomníci a väčšina členov predsedníctva vyjadrili nedôveru predsedníčke a oznámili, že ich už nebude zastupovať v koalícii a budú sa s koaličnými partnermi rozprávať o ďalšom fungovaní.

„Mám vážne obavy, že v záujme predsedníčky je stranu úplne zničiť a vyhnať z nej všetkých ľudí. Veľmi ma mrzí, že osobné ambície jedného človeka pravdepodobne zničia celú stranu,” povedal.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,710 +6 Dnes Úmrtí 12,540 Uzdravení 379,564 Infikovaných 606 Last updated: 2. augusta 2021 - 10:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -