piatok, 2 decembra, 2022
-0.4 C
Bratislava
ÚvodArénaBaránek otvorene o budúcnosti Za ľudí: sú odsúdení na zánik

Baránek otvorene o budúcnosti Za ľudí: sú odsúdení na zánik

Veronika Remišová verzus Mária Kolíková – ktorá z nich bude líderkou Za ľudí? Kolíková apeluje na čo najskoršie zvolanie snemu strany, Remišová zas prišla s nápadom, aby do snemu vymysleli spoločného kandidáta na predsedu, ktorý by spájal dve krídla v strane. Kolíková vyhlásila, že žiadne krídla nie sú a autoritatívne návrhy odmieta. Ako to vidí politický analytik Ján Baránek?

Strana Za ľudí má dlhodobo nízke čísla v prieskumoch, má vôbec význam meniť jej vedenie? Či už ostane na čele Remišová, alebo príde Kolíková, či napríklad Šeliga… Dokáže niekto z týchto ľudí vygenerovať strane voličov? Analytik Baránek to vidí jasne.

“Tá strana je nezachrániteľná, lebo je to marketingový produkt exprezidenta Andreja Kisku, ktorý odtiaľ odišiel. Tým, že svoj výtvor opustil, strana sa potáca hore-dole, nezmyselnými lídrami, nezmyselnou komunikáciou a nezmyselnými spormi vo vnútri strany, takže tam nemá zmysel baviť sa o budúcnosti strany Za ľudí, lebo je odsúdená na zánik,” vyhlásil Baránek.

Veľký rozhovor s Jánom Baránkom o dianí v politike, policajných vyšetrovaniach a bojoch na prokuratúrach aj mimo nich prinesieme už v nedeľu 30. mája na webe.

728*90
- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -