Baránek otvorene o budúcnosti Za ľudí: sú odsúdení na zánik

3
Ján Baránek (Autor: archív J.B.)

Veronika Remišová verzus Mária Kolíková – ktorá z nich bude líderkou Za ľudí? Kolíková apeluje na čo najskoršie zvolanie snemu strany, Remišová zas prišla s nápadom, aby do snemu vymysleli spoločného kandidáta na predsedu, ktorý by spájal dve krídla v strane. Kolíková vyhlásila, že žiadne krídla nie sú a autoritatívne návrhy odmieta. Ako to vidí politický analytik Ján Baránek?

Strana Za ľudí má dlhodobo nízke čísla v prieskumoch, má vôbec význam meniť jej vedenie? Či už ostane na čele Remišová, alebo príde Kolíková, či napríklad Šeliga… Dokáže niekto z týchto ľudí vygenerovať strane voličov? Analytik Baránek to vidí jasne.

“Tá strana je nezachrániteľná, lebo je to marketingový produkt exprezidenta Andreja Kisku, ktorý odtiaľ odišiel. Tým, že svoj výtvor opustil, strana sa potáca hore-dole, nezmyselnými lídrami, nezmyselnou komunikáciou a nezmyselnými spormi vo vnútri strany, takže tam nemá zmysel baviť sa o budúcnosti strany Za ľudí, lebo je odsúdená na zánik,” vyhlásil Baránek.

Veľký rozhovor s Jánom Baránkom o dianí v politike, policajných vyšetrovaniach a bojoch na prokuratúrach aj mimo nich prinesieme už v nedeľu 30. mája na webe.

- Reklama -

3 KOMENTÁRE

  1. Pane Ladislav idete NATO dobre. Vsetko zlo pochadza od KLONOV KDH. Su to odnoze zlocinu napojenych na zahr. TAJNE SLUZBY co zapredali STAT aj narod. Ma to aj pomenovanie sprosta
    VLASTIZRADA. Vsetko co ma v nazve Demokraticka je to iba MASKA zlocinu pre ideologiu FASIZMU s Liberalizaciov zdebilizovanej mladeze,ktora sa zenie do zahuby – otroctva SIONIZMU. Aky to /pokryveny/ charakter ludi co vstupia do strany -Zlocinca,agenta CIA kisku,alebo Debila,judasa Matovica. Kazda pol. strana po 1989 je Organizovany zlocin cez NOMINANTOV cize- MAFIA.

  2. Kto je za ľudí ? Falošný názov!

    Kto je Za rodinu ? Falošný názov!

    Kto je za SaS ? Falošný názov!

Comments are closed.