nedeľa, 20 júna, 2021
22 C
Bratislava
Úvod Aréna Na konci mája odchádza z NAKA aj zástupca riaditeľa

Na konci mája odchádza z NAKA aj zástupca riaditeľa

Na konci mája odchádza z agentúry aj zástupca riaditeľa Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Patrik Jurík. Ako informoval spravodajský portál Sme.sk, rozhodnutie oznámil nečakane, deň po riaditeľovi NAKA Branislavovi Zurianovi. Policajný hovorca Michal Slivka potvrdil, že Jurík odovzdal žiadosť o uvoľnenie dnes.

“V tejto chvíli môžeme potvrdiť, že zástupca riaditeľa, Patrik Jurík, dnes odovzdal žiadosť o uvoľnenie zo služobného pomeru k dátumu 31. mája 2021,“ potvrdil Slivka.

Po odchode Zuriana prechádza vedenie automaticky na Juríka. Ten kriminálnu agentúru viedol dočasne aj pred dvomi rokmi po odchode obvineného Petra Hraška do civilu. Jurík na NAKA pôsobí od jej vzniku v roku 2012. V Policajnom zbore pôsobí takmer 27 rokov.

2 KOMENTÁRE

  1. Po roku 1989 bolo v policajnom Zbore a v armáde zakázané členstva v politických stranách. Mali byť apolitické a len odbornej práci. Dnes je toho pravý opak, minister vnútra a minister obrany sú členmi politickej strany, Do polícii sa primajú späť ľudia, ktorí v minulosti zlyhali, povedia pár nesúvislých viet o ničom /poradcovia/. Budeme mať policajtov silných, neznalých zákona ale budú na kľúč, čo im páni rozkážu to budú robiť.
    Už nebude platiť : POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ A takto to je aj v armáde, nebudú prisahať vernosť štátu a ľudu a politikom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,297 Úmrtí 12,486 Uzdravení 377,854 Infikovaných 957 Last updated: 20. júna 2021 - 09:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -