nedeľa, 20 júna, 2021
19.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Pellegrini negoval vyjadrenie Fica o pokuse o vládny puč s podporou Sorosa

Pellegrini negoval vyjadrenie Fica o pokuse o vládny puč s podporou Sorosa

Odpoveď na otázku, či sa jeden zo zakladajúcich členov Hlasu-SD Peter Žiga objaví na kandidátke strany v najbližších voľbách, bude záležať aj na rozhodnutí samotného poslanca, ktorý sa už dlhšie nezúčastňuje na mediálnych výstupoch. “Tak ďaleko nie sme, že by sme sa o tom rozprávali, a bude záležať aj na ňom, či bude chcieť kandidovať,” uviedol v diskusnej relácii TV Markíza Na telo predseda Hlasu Peter Pellegrini.

  • Vládny puč s podporou Sorosa

V rubrike ÁNO – NIE negoval tohtotýždňové vyjadrenie predsedu Smeru-SD Roberta Fica, podľa ktorého sa v roku 2018 uskutočnil pokus o vládny puč s podporou Georgea Sorosa. Priznal takisto, že jeho otec sa chce dať zaočkovať proti ochoreniu COVID-19, aby sa mohol venovať svojmu koníčku v autodielni.

  • Kto je lepší premiér

Podpredsedníčka vlády SR Veronika Remišová v rubrike na otázku, či je Eduard Heger (OĽANO) lepší premiér ako jeho predchodca Igor Matovič (OĽANO), povedala, že súčasný predseda vlády je pokojnejší, konsenzuálny typ.

  • Sputnik V

V prípade názoru spolustraníckej kolegyne z vlády, ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej, že by Slovensko malo z dôvodu nedostatočnej dokumentácie vrátiť vakcíny Sputnik V, Remišová uviedla, že rozhodnutie je na ministrovi zdravotníctva Vladimírovi Lengvarskom (nominant OĽANO).

  • Programové vyhlásenie vlády

Na otázku, či presvedčila svojho bývalého štátneho tajomníka Vladimíra Ledeckého, ktorý naznačil, že jeho hlas za dôveru vláde nie je istý, vicepremiérka uviedla, že momentálne sa ešte cizeluje programové vyhlásenie vlády.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,297 Úmrtí 12,486 Uzdravení 377,854 Infikovaných 957 Last updated: 20. júna 2021 - 04:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -