streda, 20 októbra, 2021
8.7 C
Bratislava
ÚvodArénaRemišová: Zmena ministra zdravotníctva môže priniesť novú energiu do riešenia výziev spojených...

Remišová: Zmena ministra zdravotníctva môže priniesť novú energiu do riešenia výziev spojených s pandémiou a naštartovať veľké reformy

Zmena na poste ministra zdravotníctva môže priniesť novú energiu do riešenia pandémie a naštartovať veľké reformy v zdravotníctve. Uviedla to vicepremiérka a predsedníčka koaličnej strany Za ľudí Veronika Remišová.

“Zmena na poste ministra zdravotníctva, ktorú sme žiadali, môže priniesť novú energiu do riešenia výziev spojených s pandémiou a zároveň naštartovať veľké reformy spojené s nevyhnutnou obnovou zdravotníctva, ktoré je zdevastované po rokoch vlády Smeru-SD a na pokraji síl pre dlhotrvajúcu pandémiu,” povedala vicepremiérka.

Pre stranu je dôležité, aby koalícia lepšie fungovala. Musí sa podľa Remišovej výrazne zlepšiť komunikácia v rámci nej aj navonok. “Vláda má riešiť problémy ľudí, nie ľudia problémy vlády,” podotkla.

Minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO) podá v piatok svoju demisiu. Nechce, aby termín jeho odchodu bol ďalšou zámienkou na povalenie vlády. Svoj koniec vo funkcii oznámil vo štvrtok (11. 3.) s tým, že dve menšie koaličné strany podmienili zotrvanie vo vláde jeho demisiou.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 0 Úmrtí 0 Uzdravení 0 Infikovaných 0 Last updated: 20. októbra 2021 - 00:05 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img