štvrtok, 22 apríla, 2021
7.5 C
Bratislava
Úvod Aréna Obhajcovia Jankovskej a Molnára nevedia o prepustení ich klientov z väzby

Obhajcovia Jankovskej a Molnára nevedia o prepustení ich klientov z väzby

Obhajca obvinenej bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej Peter Erdős nemá oficiálne informácie o tom, že jeho klientku Najvyšší súd (NS) SR prepustil na slobodu. Rovnako ani obhajca bývalého krajského sudcu v Bratislave Richarda Molnára. Rastislav Palovič nemá informácie o prepustení klienta.

Podľa portálu tvnoviny.sk NS SR vo štvrtok rozhodol o prepustení oboch obvinených v akciách Búrka a Víchrica na slobodu. Pôvodne o prepustení Moniky Jankovskej rozhodol Špecializovaný trestný súd v Pezinku 16. februára. Vtedy však z väzby na slobodu Richarda Molnára neprepustil. Rozhodnutie nebolo právoplatné.

Obhajca Moniky Jankovskej potvrdil, že smeruje do Trenčína, kde sa nachádza obvinená vo väzenskej nemocnici.

Na snímke bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika J., ktorú prepustili z trenčianskej väzenskej nemocnice a opätovne zadržali vo štvrtok 4. marca 2021. Obvinená je v akciách Búrka a Víchrica. (Foto: TASR)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 378,150 +677 Dnes Úmrtí 11,357 +53 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 111,493 Last updated: 22. apríla 2021 - 22:09 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -