štvrtok, 9 decembra, 2021
0.9 C
Bratislava
ÚvodArénaPartizánske: V plastovom odpade našli použité antigénové testy

Partizánske: V plastovom odpade našli použité antigénové testy

Radnica v Partizánskom zatvorila zberný dvor. S dodávkou plastového odpadu sa na triediacu linku dostali použité antigénové testy.

Ako na sociálnej sieti informoval primátor Partizánskeho Jozef Božik, použitých antigénových testov bolo väčšie množstvo, prípad už podľa neho rieši polícia ako ohrozenie zdravia a zamestnancov Technických služieb mesta (TSM) Partizánske.
    

  „Všetko musíme vydezinfikovať a zabezpečiť vyčistenie časti odpadu od týchto testov. Vyzývam tých, ktorí takto konali a použité antigénové testy vložili do plastového odpadu, aby to už nikdy neopakovali. Mohli totiž ublížiť. Ide o nebezpečný odpad, ktorý nepatrí do plastu ani komunálneho odpadu,“ zdôraznil primátor.

    

728*90

1 komentár

  1. Za toto by mala odstúpiť celá vláda aj zo zlodejom a plagiátorom Mat_ovičom!!! A dokonca by NAKA mala hľadať aj konkrétneho vinníka a to hlavne spomedzi vládnych činiteľov. Niekto s nich by mal ísť do basy!!! Toto je všeobecné ohrozenie obyvateľov Slovenska!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 748,969 Úmrtí 15,095 Uzdravení 616,643 Infikovaných 117,231 Last updated: 9. decembra 2021 - 05:40 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img