štvrtok, 15 apríla, 2021
5 C
Bratislava
Úvod Aréna Arcibiskup Zvolenský ponúka liečivé slovo - na sociálnej sieti

Arcibiskup Zvolenský ponúka liečivé slovo – na sociálnej sieti

Liečivé slovo od arcibiskupa je názov novej rubriky, ktorú zriadila na svojom profile na sociálnej sieti Bratislavská arcidiecéza. Ide o krátke troj- až päťminútové videá s bratislavským arcibiskupom metropolitom Stanislavom Zvolenským. Vychádzajú pravidelne každú nedeľu večer. Informuje o tom Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska na svojom webe.
     

 Videá sa venujú rozličným duchovným či osobným problémom, ktoré trápia kresťanov. Posledné sa napríklad dotkli tém ako bojovať proti lenivosti, čo robiť, keď sa cítim smutný a osamelý či ako žiť duchovný život bez sviatostí? Cieľom novinky je povzbudiť veriacich a priniesť im “duchovný liek”, ktorí potrebujú pre svoju dušu.
     

 Námety pochádzajú od ľudí, ďalšie môžu záujemcovia poslať v komentároch či do správ profilu arcidiecézy. Ten vznikol koncom vlaňajšieho novembra. Prostredníctvom neho chce arcidiecéza komunikovať s ľuďmi o aktuálnych témach, informovať ich o udalostiach v arcidiecéze a prinášať im povzbudenie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 373,107 +1,069 Dnes Úmrtí 10,798 +82 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 107,009 Last updated: 15. apríla 2021 - 00:39 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -