utorok, 3 augusta, 2021
20.5 C
Bratislava
ÚvodArénaArcibiskup Zvolenský ponúka liečivé slovo - na sociálnej sieti

Arcibiskup Zvolenský ponúka liečivé slovo – na sociálnej sieti

Liečivé slovo od arcibiskupa je názov novej rubriky, ktorú zriadila na svojom profile na sociálnej sieti Bratislavská arcidiecéza. Ide o krátke troj- až päťminútové videá s bratislavským arcibiskupom metropolitom Stanislavom Zvolenským. Vychádzajú pravidelne každú nedeľu večer. Informuje o tom Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska na svojom webe.
     

 Videá sa venujú rozličným duchovným či osobným problémom, ktoré trápia kresťanov. Posledné sa napríklad dotkli tém ako bojovať proti lenivosti, čo robiť, keď sa cítim smutný a osamelý či ako žiť duchovný život bez sviatostí? Cieľom novinky je povzbudiť veriacich a priniesť im “duchovný liek”, ktorí potrebujú pre svoju dušu.
     

 Námety pochádzajú od ľudí, ďalšie môžu záujemcovia poslať v komentároch či do správ profilu arcidiecézy. Ten vznikol koncom vlaňajšieho novembra. Prostredníctvom neho chce arcidiecéza komunikovať s ľuďmi o aktuálnych témach, informovať ich o udalostiach v arcidiecéze a prinášať im povzbudenie.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,751 +41 Dnes Úmrtí 12,541 +1 Dnes Uzdravení 379,599 Infikovaných 611 Last updated: 3. augusta 2021 - 23:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -