pondelok, 10 mája, 2021
18.5 C
Bratislava
Úvod Aréna Kuriozita: Za prepadnutie čerpacej stanice sexuálne služby, aj donucovacie prostriedky

Kuriozita: Za prepadnutie čerpacej stanice sexuálne služby, aj donucovacie prostriedky

Bratislavská polícia riešila stredu nadránom oznámenie o lúpežnom prepadnutí čerpacej stanice na Panónskej ceste. Páchateľa (24) za kurióznych podmienok polícia zadržala a začala trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpežného prepadnutia. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.
      

Mladý muž mal podľa zistení polície pod hrozbou násilia od zamestnanca čerpacej stanice žiadať vydanie finančnej hotovosti. Páchateľ neskôr zamestnanca napadol, tomu sa však podarilo ujsť a muža zamknúť vo vnútri prevádzky.
     

 Policajná hliadka po príchode na miesto zistila, že páchateľ je vo vnútri čerpacej stanice. “Policajti v jednej z miestností spozorovali muža, ktorému poskytovala sexuálne služby mladá žena. Policajti chceli muža na mieste obmedziť na osobnej slobode, keďže však kládol aktívny odpor, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky,” spresnil Szeiff.
    

  Páchateľ skončil na policajnej stanici a bolo voči nemu začaté trestné stíhanie. Zamestnanec čerpacej stanice bol prevezený k ošetreniu do jednej z nemocníc.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 385,475 Úmrtí 12,019 Uzdravení 367,892 Infikovaných 5,564 Last updated: 10. mája 2021 - 10:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -