pondelok, 25 januára, 2021
3.8 C
Bratislava
Úvod Aréna Šeliga považuje odsúdenie Kočnera a Ruska za dobrú správu pre Slovensko

Šeliga považuje odsúdenie Kočnera a Ruska za dobrú správu pre Slovensko

Právoplatné rozhodnutie v kauze falšovania zmeniek televízie Markíza považuje podpredseda Národnej rady SR Juraj Šeliga (Za ľudí) za dobrú správu pre Slovensko. Marianovi Kočnerovi a Pavlovi Ruskovi potvrdil Najvyšší súd SR 19-ročný trest nepodmienečne. Kočner dostal aj peňažný trest 10.000 eur.

“Snaha o obrovský podvod, arogancia a bohorovnosť Mariana Kočnera a Pavla Ruska, ktoré odhalilo vyšetrovanie a dokazovanie, ukázala dve tváre Slovenska. Mafiu, ktorá sa cítila nedotknuteľne, a vyšetrovateľov a prokurátorov, ktorí sa neboja a robia si svoju prácu poctivo,” doplnil Šeliga.

Vicepremiérka a šéfka koaličnej strany Za ľudí Veronika Remišová poznamenala, že rozhodnutie ukazuje, ako môžu fungovať štátne orgány, ak nie sú zneužívané a korumpované systémom “našich ľudí”. “Časy, keď sa Marian Kočner mohol spoľahnúť na svojich politických ochrancov a kamarátov, ktorí mu roky kryli chrbát, sú preč,” dodala.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 237,027 +551 Dnes Úmrtí 4,068 Uzdravení 193,380 Infikovaných 39,579 Last updated: 25. januára 2021 - 16:53 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky