Naď: Únik fotografií z operácie Lučanského prešetríme a potrestáme

4
minister obrany SR Jaroslav Naď (Foto: TASR)

Únik fotografií zo zdravotného záznamu z operácie zosnulého policajného exprezidenta Milana Lučanského prešetria. Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) o tom informoval na sociálnej sieti. Hovorí, že ide pravdepodobne o porušenie zákona. Lučanského po zranení oka vo väzbe operovali v Ústrednej vojenskej nemocnici SNP v Ružomberku, ktorá patrí pod rezort obrany.

 “Urobíme všetko preto, aby sme identifikovali človeka alebo ľudí, ktorí takýto únik zdravotných informácií umožnili a aby tento človek alebo ľudia boli za takúto činnosť aj adekvátne potrestaní, vrátane trestnoprávnych následkov,” vyhlásil.

Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť. Minister poprel tiež informácie o údajnom odvolaní riaditeľa nemocnice Vladimíra Lengvarského.

- Reklama -

4 KOMENTÁRE

  1. Teším sa na deň,mesiac a rok, keď my ” prešetríme” Naďa, a POTRESTÁME, dame mu do cely 2 metre spagátu!!!

  2. Musím dodať , že to čo chce p.Naď vyšetrovať a iné čo nevyšetroval a ani nebude vyšetrovať je jedna z tzv. EURÓPSKYCH HODNOT , totiž jedná sa o dvojaký meter o tom istom ! Pokiaľ niekto odreže hlavu našim nepriateľom je bojovník za slobodu a ak odreže hlavu našim priateľom , tak je terorista!!! Ďaľšie tie tzv. Európske hodnoty sú VYDIERANIE , ZASTRAŠOVANIE . PDPORA FAŠIZMU , TERORIZMU !!! Režim USA a režim EU totiž žiadne vojenské a aj iné konflikty NERIEŠIA !? Oni tie konflikty vyvolajú , potom ich udržujú pri živote a tvária sa že to riešia ! Režim USA je ako ten nový výrus . Pozveš ich domov a už sa ich NEZBAVÝŠ !

  3. Je zaujímavé , že p.Naď nerieši únik informácií pre novinársku mafiu , keď NAKA chodila za účasti novinárov a televíznich štábov , zatýkať ľudí (aj p.Lučanského) !!! P.Naď je MIMORIADNE angažováný !?

Comments are closed.