štvrtok, 4 marca, 2021
4.5 C
Bratislava
Úvod Aréna Baránek uverejňuje absurdné príbehy zo života. Pre oľanofilov, hovorí

Baránek uverejňuje absurdné príbehy zo života. Pre oľanofilov, hovorí

Politický analytik Ján Baránek začal zverejňovať absurdné príhody zo života. Robí to vraj pre prívržencov hnutia OĽaNO, lebo majú binárny pohľad na svet.

“Keď kritizujem túto vládu z amaterizmu a nekompetentnosti, vraj chcem návrat Fica. Túto primitívnu výhradu šíri sekta OĽaNO, lebo pre nich je svet binárny. Fico alebo Matovič. Keď kritizujete Matoviča, chcete návrat Fica. Takže, toto zdieľam pre oľanofilov. Tá vaša ikona riadi štát aj takto. Zachraňuje ´starenky a starčekov aj tak, ako je uvedené v zdieľanom príspevku. Hic Rhodus, hic salta, ty atrapa. Nevieš ochrániť ´najslabších a najbezmocnejších, tak koho vlastne chceš chrániť?” píše Baránek.

Tu je prvý príbeh, ktorý uverejňuje. Je to príbeh dôchodkyne a jej syna v čase opatrení proti COVID-19, ktorá hľadá pomoc a pýta sa: “Dokážete mi racionálne vysvetliť, prečo nemôžem ísť so svojím synom (39), ZŤP-s, stredná mentálna retardácia do obchodu vo vyhradenom čase pre mňa (67), a musím riskovať, že sa stane nešťastie, keď ho nechám samého pred obchodom? Lebo SBS-kári absolútne nič neakceptujú, iba to, že nemá 67 rokov aj on. Je to v podstate ´malé dieťa´. To naozaj nemáte zľutovanie s takýmito prípadmi? (Doma ho samého nechať nemôžem, pred obchodom sa ho samého nechať bojím. Tak mi poraďte, prosím; mali by sme sa niekam odpratať?) Ďakujem za akúkoľvek radu. Smutná mama,” píše Lehotská a Baránek to uverejňuje na svojom profile na sociálnej sieti.

Okrem tohto príspevku uverejnil aj ďalšie dva, pričom podotkol: “Naďalej mienim zverejňovať podobné chrapúnstva, pokojne mi ich posielajte na messenger.”

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fjan.baranek%2Fposts%2F10221655826817914&show_text=true&width=552&height=760&appId" width="552" height="760" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Druhý Baránkov status

2 KOMENTÁRE

  1. Nie som volič Matoviča, ale hádzať na neho špinu za to, že nejaký kretén ochrankár nevie zhodnotiť situáciu, je úbohosť. Takýchto podobných situácií môže nastať tisíc, rád by som videl niekoho, kto by to dokázal vychytať a dať nebodaj do nejakej vyhlášky….sa zamyslite nad sebou

    • To nie je o chrapúňoch SBSkároch, ale o debilne napísanej vyhláške. Je tam napísané od 9 do 11 či 11:30 tak nejak a len vstup nad 65. Nič viac.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 314,359 +3,357 Dnes Úmrtí 7,489 +101 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 51,570 Last updated: 4. marca 2021 - 01:57 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky