Baránek o covid-19 a chrípke: Skoro som skolaboval od rozhorčenia! Špinavá propaganda

1
Politický analytik Ján Baránek (Autor: Facebook)

Ministerstvo zdravotníctva uviedlo, že ročne podľahne chrípke výrazne menej ľudí, ako ochoreniu COVID-19. Ján Baránek, politický analytik, sa po tomto oznámení poriadne rozčúlil. Prirovnáva to až ku goebelsovskej propagande. Prečo? Čo sa deje? Tu je celý jeho status, ktorý rozvíril sociálne siete. Ján Baránek píše:

Toto už je špinavá goebelsovská propaganda. Nechápem, prečo tu niekomu extrémne záleží až na zločinnom a cielenom šírení strachu a paniky! Resp. chápem. Göring to povedal už v Norimbergu, že národ najľahšie ovládnete, keď v ňom vyvoláte strach. Neviem, prečo na tieto totalitné praktiky, tak obľúbené vo fašizme, nacizme a komunistami, pristane aj Ministerstvo zdravotníctva SR. To totiž na sociálnej sieti uviedlo, že ročne podľahne chrípke výrazne menej ľudí, ako ochoreniu COVID-19.

Nebudem tu citovať celý ten pamflet, hodný Júliusa Streichera, kde sa manipuluje realitou, logikou a pojmami a v ktorom tvrdia, že do piatku na Slovensku ochoreniu COVID-19 podľahlo 491 ľudí, kým počas minuloročnej chrípkovej sezóny chrípke podľahlo 40 osôb. Za všetko uvediem iba poslednú vetu z tohto extraktu lží a manipulácie, cit.: „Počas minuloročnej chrípkovej sezóny bol vírus chrípky potvrdený u 40 zosnulých.“ Goebels bledne závisťou…

Odhliadnuc od toho, že si myslia, že toto je národ idiotov, ktorý im doslova „zožerie“ každé nimi vydávené klamstvo, chcem sa opýtať – odkedy sa počas chrípkovej sezóny robia testovania na prítomnosť vírusu chrípky v takom rozsahu, ako to vidíme pri Covid-e? A ešte si to tam tí hlupáci aj napíšu, aby sa usvedčili. Samozrejme, nie zámerne. Ale oni sú naozaj takí sprostí, aha: „…vykazované úmrtia na ochorenie COVID-19 sa na Slovensku robia najmä na základe pitvy s pozitívnym virologickým nálezom koronavírusu SARS-CoV-2, ktorá potvrdí, že ochorenie COVID-19 bolo primárnou príčinou úmrtia.“

Skrátka, za každú cenu potrebujú dokázať, že nie je pravda, čo sa tvrdilo aj v odborných kruhoch doteraz, teda že v r. 2007-2017 umrelo na chrípku ročne priemerne cca. 800 ľudí. Lebo takéto číslo akosi nepasuje do drakonických opatrení tohto amatérsko-exhbicionistického a neschopného zhluku osôb, ktorý si hovorí „vláda SR“. Lebo nejako predsa musia ospravedlniť svoje nezmyselné opatrenia, ako napr. núdzový stav. S ochorením menej nebezpečným, ako je chrípka to samozrejme, akosi nejde.V akom rozsahu sa počas chrípkového obdobia robia pitvy tak, ako u Covid-u? No v malom. V takom, že uvedú IBA úmrtia, kde bol vírus chrípky POTVRDENÝ!!!

Ako by vyzerali asi čísla o úmrtí na chrípku, keby sa pitvalo tak, ako pri Covid-e? Odpovedajte, mudrlanti z Ministerstva zdravotníctva! No, asi by sa prišlo k číslu cca. 800!!! Nemajú hanbu sprosto vyžívať fakt, že bežný človek toto nevie a naletí im na ich každú primitívnu manipuláciu.

P. S. Keď som si prečítal ich manipulatívny text, skoro som skolaboval od rozhorčenia. Tak sa za prípadné emócie ospravedlňujem.

- Reklama -

1 komentár

Comments are closed.