piatok, 18 júna, 2021
29.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Pri akcii Víchrica zadržala NAKA viacero ľudí: medzi nimi milionára, právnika Zoroslava...

Pri akcii Víchrica zadržala NAKA viacero ľudí: medzi nimi milionára, právnika Zoroslava Kollára a viacerých sudcov

Národná kriminálna agentúra (NAKA) zadržala pri akcii s krycím názvom Víchrica viaceré osoby. Potvrdil to hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka s tým, že pre prebiehajúce vyšetrovacie úkony nie je možné poskytnúť bližšie informácie.

Viaceré médiá informujú, že pri zásahu NAKA mali byť zadržané viaceré osoby z prostredia justície. Portál Aktuality.sk menuje medzi zadržanými aj bývalú podpredsedníčku Najvyššieho súdu SR Jarmilu Urbancovú, sudcu Najvyššieho súdu Jozefa Kolcuna či bývalú podpredsedníčku Okresného súdu Bratislava I Katarínu Bartalskú.

Denník N píše aj o zadržaní právnika Zoroslava Kollára, ktorý figuroval na mafiánskych zoznamoch a mal byť súčasťou konkurznej mafie. Meno tohto milionára spomínal v Threeme v komunikácii s Monikou Jankovskou častokrát Marian Kočner.

TV Joj informuje aj o zadržaní bratislavskej sudkyne Otílie Dolákovej. Televízia Markíza spresňuje, že na oddelenie NAKA v Nitre priviezli obvinenú bývalú štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti Moniku Jankovskú. Pred NAKA mali podľa televízie priviezť aj sudcu Krajského súdu v Bratislave Richarda Molnára, ktorý je obvinený z korupčnej trestnej činnosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,248 +38 Dnes Úmrtí 12,478 +14 Dnes Uzdravení 377,759 Infikovaných 1,011 Last updated: 18. júna 2021 - 20:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -