štvrtok, 9 decembra, 2021
0.9 C
Bratislava
ÚvodArénaAkcia Zeus: NAKA zaistila viac ako tisíc rastlín marihuany a samopal s...

Akcia Zeus: NAKA zaistila viac ako tisíc rastlín marihuany a samopal s nábojmi

Národná kriminálna agentúra (NAKA) zaistila vo štvrtok (17. 9.) vo večerných hodinách v Komárne drogové laboratórium. Policajti v rámci policajnej akcie Zeus prehľadali sedem rôznych priestorov, kde zaistili viac ako tisíc rastlín Cannabisu. „Rastliny budú ešte podrobené znaleckému skúmaniu, aby sme mohli spresniť počet jednotlivých dávok a hodnotu zaisteného materiálu,“ informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

Policajti zároveň zaistili viac ako 2,5 kilogramu sušených drvených rastlín rodu Cannabis, z ktorých by bolo možné pripraviť minimálne 5050 dávok drogy.

Pri prehliadkach polícia zaistila celkovo 1055 ks rastlín rodu Cannabis spolu s kompletným sofistikovaným technickým vybavením na ich pestovanie, sušenie, spracovávanie a distribúciu. Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

„Okrem toho sme zaistili aj kompletné sofistikované technické vybavenie na pestovanie, sušenie, spracovávanie a distribúciu. Pri prehliadkach sme našli aj nelegálne držaný samopal vzor 61 s tlmičom a nábojmi do zbrane,“ potvrdil Slivka. Policajti zadržali tri podozrivé osoby, s ktorými naďalej pokračujú procesné úkony.

Pri prehliadkach našla polícia aj nelegálne držaný samopal vzor 61 s tlmičom a nábojmi do zbrane. Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 748,969 Úmrtí 15,095 Uzdravení 616,643 Infikovaných 117,231 Last updated: 9. decembra 2021 - 05:26 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img