pondelok, 25 októbra, 2021
5.2 C
Bratislava
ÚvodArénaDrucker ku kauze Miškovič: Pani Remišová, nečakajte, zasiahnite!

Drucker ku kauze Miškovič: Pani Remišová, nečakajte, zasiahnite!

Konám vždy ako prvá a nekompromisne! Vyhlásila o sebe vicepremiérka a ministerka Veronika Remišová (OĽaNO) v relácii Na telo TV Markíza v nedeľu 13. 9. Týkalo sa to zrušenia zmluvy jej ministerstva s firmou Bonul, ktorej malo posielať Remišovej nové ministerstvo mesačne 65 eur na základe zmluvy. Mimoparlamentný politik Tomáš Drucker (Dobrá voľba) ju zobral za slovo a vyzval ju, aby rovnako nekompromisne postupovala aj v prípade poradcu ministra financií Hegera Michala Miškoviča. 

Hegerov poradca Michal Miškovič má zmluvy so štátom v rezortoch patriacich OĽaNO za stámilióny eur a minulý týždeň mu Slovenská advokátska komora pozastavila výkon advokátskej činnosti. Dôvodom je obžaloba za falšovanie podpisov. Na základe falšovania bola schválená exekúcia na inú firmu, z čoho profitovala firma blízka  Miškovičovi. 

Veronika Remišová v relácii Na telo Miškoviča veľmi nekomentovala a uviedla, že čaká na reakciu premiéra Matoviča. A to nenechalo Druckera chladným. Prečo čakať? 

„Pani podpredsedníčka, NEČAKAJTE a ZASIAHNITE, už včera bolo neskoro! Navrhnite vláde odvolanie pána Miškoviča z jej poradného orgánu Legislatívnej rady vlády SR. Máte na to kompetenciu a jedinečnú šancu dokázať, že to so slušnosťou a bojom proti korupcii myslíte vážne. Je dôležité vedieť, kto kryje zlodeja,” vyzval Drucker Remišovú cez sociálnu sieť. 

PANI REMIŠOVÁ, NEČAKAJTE, ZASIAHNITEPodpredsedníčka vlády Veronika Remišová dnes v relácii Na telo povedala, že ČAKÁ…

Uverejnil používateľ Tomáš Drucker Nedeľa 13. septembra 2020

(lucb)

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 456,438 Úmrtí 12,903 Uzdravení 412,666 Infikovaných 30,869 Last updated: 25. októbra 2021 - 03:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img