štvrtok, 15 apríla, 2021
1.8 C
Bratislava
Úvod Aréna Dobrá práca, informuje polícia. Objasnili streľbu a lúpež v reštaurácii pri ...

Dobrá práca, informuje polícia. Objasnili streľbu a lúpež v reštaurácii pri Štrbskom plese. Obvinený je 29-ročný muž

Polícia v súvislosti s lúpežou, ku ktorej došlo v nedeľu (23. 8.) v jednej z reštaurácií pri Štrbskom plese, obvinila 29-ročného muža z okresu Vranov nad Topľou. Informuje o tom na sociálnej sieti.

Prípadu sa venovali popradskí policajti v spolupráci s policajtmi z Krajského riaditeľstva Policajného v Prešove.

“Vyšetrovateľ v Poprade vzniesol obvinenie 29-ročnému mužovi z okresu Vranov nad Topľou pre zločin lúpeže, keď páchateľ pod hrozbou použitia strelnej zbrane a následných dvoch výstrelov do stropu kuchyne vzal z odkladacieho priestoru služobného vozidla mobilný telefón,” informuje polícia.

Ako ďalej uvádza polícia, jednému zamestnancovi vzal retiazku zo žltého kovu a druhému hodinky. Páchateľ potom vošiel do budovy a v kuchyni zo zbrane dvakrát vystrelil do stropu.

“Prešiel späť do reštaurácie a zo zásuvky pod pokladnicou vzal finančnú hotovosť vo výške 1016,50 eura a knihy objednávok. Z budovy odišiel opäť služobným vchodom smerom k jazeru,” informuje polícia s tým, že pri udalosti sa nikto nezranil.

Vyšetrovateľom odboru kriminálnej polície bude podľa nej spracovaný podnet na vzatie obvineného do väzby.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 373,107 Úmrtí 10,798 Uzdravení 255,300 Infikovaných 107,009 Last updated: 15. apríla 2021 - 09:09 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -