utorok, 13 apríla, 2021
2.8 C
Bratislava
Úvod Aréna Raši: Preverujeme podnety na prednostov. Jeden mal napríklad postaviť dom na cudzom...

Raši: Preverujeme podnety na prednostov. Jeden mal napríklad postaviť dom na cudzom pozemku

Novovznikajúca strana Hlas eviduje približne do 20 podnetov na prednostov okresných úradov (OÚ) a overuje ich. Následne sa ich chystá zverejniť. Uviedol to nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR Richard Raši, ktorý pôsobí v novovznikajúcej strane. Vyzval ľudí, aby im naďalej posielali podnety.

„Dostali sme približne do 20 podnetov, ktoré momentálne preverujeme. Niektoré vyzerajú byť celkom vážne,” priblížil. Ako príklad uviedol podnet, v ktorom občan upozorňuje na to, že si jeden z prednostov postavil nehnuteľnosť na cudzom pozemku.

„Keď podnety preveríme, budeme ich medializovať,” uviedol s tým, že tak urobia zrejme v druhej polovici leta. Dodal, že verejnosť môže ďalej posielať pripomienky na prednostovia@strana-hlas.sk.

Opozícia dlhodobo kritizuje výber prednostov okresných úradov (OÚ) zo strany vládneho hnutia OĽaNO. Hovorí o netransparentnosti a porušovaní predvolebných sľubov. Raši už dávnejšie namietal, že hoci ľudia posielali hnutiu OĽaNO podnety v tejto súvislosti, neboli zverejnené. Preto vyzval občanov, aby pripomienky poslali aj im.

1 komentár

  1. Len do nich. Netreba na nich ponechať ani jednu nitku suchú!!! A za všetko treba viniť toho šaša z Trnavy Mat_oviča!!! je to jeho zodpovednosť!!! Nedodržal čo sľuboval pred voľbami!!! Ha, ha, ha … Treba si ho teraz poriadne vychutnávať pri každom jednom prešľape. Treba na to poukazovať snáď sa poniektorým ľuďom konečne otvoria oči. A tak isto treba dookola omieľať aký je to zlodej, ako okradol štát na tlačiarenskom stroji, na daniach, na tom ako najazdil údajne 6000 km denne a to 365 dní v roku ako býva v neskolaudovanom dome a ako podvádzal z diplomovou prácou. Treba poukazovať na to aké je teraz s Mat_oviča HOWNO na polici, ako sa on pred nedávnom vyjadroval o Dan_kovi!!! Karma je zdarma!!! Ha, ha, ha … Padni komu padni. Teraz padlo Mat_ovičovi a modré trubky ho chránia vlastným telom. Tak, že tak!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 371,168 +106 Dnes Úmrtí 10,630 +65 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 105,238 Last updated: 13. apríla 2021 - 02:39 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -