streda, 20 októbra, 2021
9.8 C
Bratislava
ÚvodArénaNemôžem schvaľovať zľahčovanie podvodov, reaguje prezidentka

Nemôžem schvaľovať zľahčovanie podvodov, reaguje prezidentka

Ide doposiaľ o najväčšiu hodnotovú križovatku, na ktorej vláda stojí. Prezidentka vyjadrila na sociálnej sieti sklamanie a smútok, že očakávania verejnosti, no aj jej vlastné na vysoké štandardy uplatňovania politickej moci a vyvodzovanie politickej zodpovednosti, s ktorými bol spájaný nástup vlády Igora Matoviča, zostávajú zatiaľ nenaplnené.

„Podvádzanie neschvaľujem a nemôžem schvaľovať ani jeho zľahčovanie,” zdôrazňuje.

Dodala, že úlohou nás všetkých je budovať dôveru ľudí v politiku a inštitúcie v súlade so sľubom, že sa to bude robiť inak, ako bolo zvykom v minulosti a “že sami budeme uplatňovať to, čo sme v minulosti žiadali od svojich oponentov”.

„V čase, keď pred Slovenskom stoja bezprecedentné výzvy v súvislosti s riešením dôsledkov krízy, je dôvera občanov k predstaviteľom vlády kľúčová a je nezodpovedné s ňou hazardovať,” vyjadrila znepokojenie prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Ide doposiaľ o najväčšiu hodnotovú križovatku, na ktorej vláda stojí. Som sklamaná a smutná, že očakávania verejnosti,…

Uverejnil používateľ Zuzana Čaputová Štvrtok 16. júla 2020
728*90

3 KOMENTÁRE

  1. Všetko je to málo. Mala by zaujať jasné stanovisko a vyzvať šaša Mat_oviča aby okamžite odstúpil. Inak je nedôveryhodná a iba sa tu ide hrať na spravodlivú. Pózerov tu bolo už dosť, treba konečne už aj vidieť reálne skutky a stáť si za tým čo poviete!!! Inak je to iba ďalšie klamstvo!!! Vládna koalícia môže fungovať aj bez Koll_ára, Mat_oviča, Su_líka, Remi_šovej, alebo nám tu snáď teraz chcete nahovoriť, že Koll_ár čo Mat_ovič, Su_lík, Remi_šová sú nenahraditeľný? Za bývalej vlády sa predsa menili ministri a dokonca odstúpil aj sám premiér Fi_co a koalícia išla ďalej!!! Prečo by to nemohlo fungovať aj teraz? Ahááá už viem, lebo Fi_co!!! Nemusí hneď padnúť vláda, stačí iba vymeniť vadné figúrky!!! Koho klamete, vy chudáci? Hanba vám!!! Mysleniu zdar!!!

    • Plne s tebou súhlasím, len trochu uvažuj o charaktere občanov-politikov. Skoro všetci sú FARIZEJI a to sa potom nedá nič napraviť. Ženista /77/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 0 Úmrtí 0 Uzdravení 0 Infikovaných 0 Last updated: 20. októbra 2021 - 04:02 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img