Zvažujeme Matovičovo odvolanie. Ale možno vysloviť nedôveru duševne chorým osobám? pýta sa Fico

2
Predseda strany Smer – sociálna demokracia Robert Fico. Foto: TASR

V Smere-SD si kladieme otázku, či už nie je čas otvoriť ľuďom oči a podať návrh na vyslovenie nedôvery Matovičovi. Nie za diplomovku, ale za jeho charakter. Reaguje na sociálnej sieti predseda strany Robert Fico k medializovaným informáciám, že diplomová práca premiéra Matoviča o daňovom systéme je plagiátom.

Fica neprekvapuje, že Matovič podvádzal pri diplomovej práci.

„Celý jeho život je o podvode. Ako podviesť štát na DPH, ako podviesť voličov klamstvami, ako krivo obviniť politických oponentov,” vymenúva Fico. Podľa neho však ľudia chceli zmenu a médiá urobili chybu.

„Keby médiá povedali verejnosti pravdu o Kiskovi, Kollárovi či Matovičovi, neprekročili by títo politici ani prah najzapadlejšieho kultúrneho domu, nieto ešte najvýznamnejších štátnych inštitúcií. Z týchto ľudí sa vyplavuje len to najhoršie, čo sa dá priniesť do politiky. Podvody, faloš a pretvárka,” píše predseda Smeru-SD.

Fico pripomína, že často súčasného premiéra označoval a označuje za duševne nespôsobilého.

„Matovič by nakoniec sám mohol povedať, prečo sa vyhol základnej vojenskej službe. Ale len duševne nespôsobilý a chorý dokáže napadnúť politického oponenta a za podvod s rigoróznou prácou ho onálepkovať najohavnejšími prívlastkami. A keď to isté urobí on sám, mávne nad svojím podvodom len rukou,” zdôvodňuje.

A pokračuje v tom aj pri úvahe o odvolaní premiéra: „Máme však dilemu, či ústava vôbec umožňuje vyslovenie nedôvery duševne nespôsobilým osobám.” Dodáva Fico na sociálnej sieti.

To, že Igor Matovič podvádzal pri diplomovej práci, ma vôbec neprekvapuje. Celý jeho život je o podvode. Ako podviesť…

Uverejnil používateľ Robert Fico Štvrtok 16. júla 2020

2 KOMENTÁRE

  1. Odvolávanie Matoviča, nemá zmysel. Ani pre parádu. A to odhliadnuc od toho, že SMER nemá, po zdržaní sa u Danka, morálne právo, v takýchto kauzách, nikoho odvolávať. SMER by mal otvárať celkom iné témy, ku ktorým sa stavia akosi vlažne – porušovanie Ústavy (i keď bohužiaľ s ním začal práve SMER), obmedzovanie ľudských práv, likvidácia národného (nie zahraničných spoločností) hospodárstva. Iba slepý si nevšimne, že korona nevyvádza v TESCU, KAUFLANDE, Volkswagene, atď. ale inde sa jej ohromne darí. Ktorý slovenský prosperujúci podnik treba zlikvidovať? Aha! Nasadíme koronu.

  2. Treba to podávať na každú schôdzu ako návrh!!! Idi. Ot, klamár, plagiátor, zlodej a podvodník nemá čo hľadať na poste premiéra SR!!! Ľudia by mali teraz vyjsť do ulíc a protestovať tak, ako to robili, keď ich huckal ten šašo Mat_ovič!!! Mysleniu zdar!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu