štvrtok, 9 decembra, 2021
0.9 C
Bratislava
ÚvodArénaFOTO Muž v Jelšave zaspal v strede cesty. Hrozila veľká tragédia, komentuje...

FOTO Muž v Jelšave zaspal v strede cesty. Hrozila veľká tragédia, komentuje polícia

Takýto pohľad sa naskytol občanovi v Jelšave. Niekomu sa to môže zdať zábavné, ale ide o extrémne nebezpečnú situáciu, komentuje polícia na sociálnej sieti zverejnenú fotografiu.

“V strede cesty si v noci ustlal ´veľmi unavený´ muž. Pravdepodobne bol nakupovať a asi mal domov ešte ďaleko. Mal šťastie, že ho skôr videl občan, ktorý išiel okolo a nie vodič auta,” uvádza sa v komentári mužov zákona.

Polícia zároveň upozorňuje, že aj takéto situácie bývajú príčinou dopravných nehôd s tragickými následkami. Muž totiž, ako vysvetľujú, neohrozoval iba seba, ale aj ostatných vodičov, či iných účastníkov cestnej premávky.

“Preto žiadame vodičov, aby obzvlášť v týchto letných mesiacoch, počas jazdy v nočných hodinách, dávali väčší pozor najmä kvôli takýmto situáciám. Aj toto bola extrémne nebezpečná situácia najmä pre toho muža a len zázrakom nedošlo k tragédii,” podčiarkujú policajti vo svojom statuse.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 748,969 +9,425 Dnes Úmrtí 15,095 +91 Dnes Uzdravení 616,734 Infikovaných 117,140 Last updated: 9. decembra 2021 - 01:25 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img